MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Barbara Grzegorczyk ponownie prezesem Sanatoriów Dolnośląskich

Wiadomości: REGION
Poniedziałek, 8 lutego 2016, 6:50
Aktualizacja: 22:28
Autor: red
Fot. użyczone
Barbara Grzegorczyk tylko kilka miesięcy nie pełniła funkcji prezesa Sanatoriów Dolnośląskich.

Przypomnijmy, że w maju 2015 roku Barbara Grzegorczyk straciła stanowisko prezesa Sanatoriów Dolnośląskich. Jej miejsce zajął Radosław Zagrodnik. 22 stycznia bieżącego roku rada nadzorcza podjęła decyzję o odwołaniu Zagrodnika ze stanowiska prezesa i powołanie na nie Barbary Grzegorczyk. Rada nadzorcza wyraziła swoje niezadowolenie ze sposobu prowadzenia Sanatoriów przez Radosława Zagrodnika i stąd decyzja o jego odwołaniu.

Czytaj również

Według ogólnopolskiego portalu, Wałbrzych zmienił się najbardziej w kraju

Dni Boguszowa–Gorc – warto obejrzeć gwiazdy

Oficjalne otwarcie ITS

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~j23 7-02-2016 18:57
To nie jest normalny kraj.
~Piotr pan 7-02-2016 21:55
Ale parę miesięcy temu za odejście pobrana pobrana ponad 120 000 tys. O co tu chodzi
~Pytajnik 7-02-2016 22:37
Moze jakis konkurs? Zbyt trudne w republice kolesi?
~DeLaMe 7-02-2016 23:10
A to przypadkiem nie jest ta gwiazda która po telefonie z warszawki obiecała załatwić miejsce w sanatorium?
~trochesiejednakwie 7-02-2016 23:16
I bardzo dobrze. To jest właściwa osoba na właściwym miejscu. Pani Grzegorczyk przyczyniła się do rozwoju spółki, a później padła ofiarą manipulacji i prowokacji. Dobrze, że obecny prezes został odwołany. Puściłby spółkę z torbami, a swoimi bezsensownymi pomysłami o sponsorowaniu np. słonia we wrocławskim zoo oraz obsadzaniem i stwarzaniem zupełnie niepotrzebnych stanowisk całkowicie stracił szacunek wśród pracowników firmy. Sami dyrektorzy, kierownicy i inni "krawaciarze", a ludzi do tzw. czarnej roboty jak zwykle brak. Już nawet nie chce się wspominać o stawkach jakie musiały co miesiąc "przytulać" wyżej wymieniony persony. Na szczęście takie osoby też mają swoich zwierzchników, a oni tym razem zachowali się czujnie i nie dali się zaślepić panu Zagrodnikowi.
~DeLaMe 7-02-2016 23:19
A to przypadkiem nie jest ta gwiazda która po telefonie z warszawki obiecała załatwić miejsce w sanatorium?
~432 8-02-2016 9:48
Pani została nagrana jak prosi o przyjscie z kopertą ...i załatwia skierowania poza kolejnością i co ? I nic ? To nie jest normalny kraj... :D :D Ciekawy jestem czy będzie taka mocna skoro P.O. nie jest już przy władzy. Czas pokaże.
~J-23 8-02-2016 11:04
Jak to możliwe Pani , która prawie z hukiem wyleciała ze stanowiska, za obiecywanie poza kolejką pobyt w Sanatorium . Teraz ponownie zasiada na tym samym stołku. Czy ci którzy ponownie ja na to stanowisko powołali maja odrobine rozumu w swoich głowach. To oznacza tylko jedno- nadal kumoterstwo, poplecznictwo. Można przypuszczać ze ta Pani nadal będzie robiła podobne wybiegi z załatwianiem znajomym szybszy pobyt w Sanatoriach i włos z głowy jej nie spadnie. Jednym słowem ma Kobieta szerokie plecy . No ale to teraz jest zgodne z dyrektywami PiS w wyznaczaniu na stanowiska. Być może Pani zgłosiła swoja kandydaturę jako członkini PiS. A w tej organizacji jest wszystko możliwe. Przykład idzie z Warszawy.
~geminus 8-02-2016 12:52
do *.walbrzych.vectranet.pl (109.241.*.* Pało - To że jest dobrym prezesem to nie znaczy że nie popełniła błędu. Co do PIS-u to się mylisz. Firma to należy w całości do PO (właściciel U. Marszałkowski DL. a tam niestety tylko PO i PSL zarządza. Widocznie RN miała powody by odwołać prezesa. Zanim się wypowiesz sprawdź udziały własnościowe w spółkach Urzędu Marszałkowskiego. Pozdrawiam i miłego dnia
~Bentham 8-02-2016 14:06
Myślałem ze niebiescy po przegranych wyborach nabiorą pokory i zaczną chociaż udawać przyzwoitość. Czasem, aż chce mi się przyznać rację tym którzy mówią, że to co budowali i budują niebiescy musi zostać wyrwane z korzeniami. Kochani nie sugerujcie, że tu PIS namieszał bo z tego co kojarzę to o losach tej spółki decyduje samorząd dolnośląski.
~żul 8-02-2016 14:57
Przenieście Zagrodnika na prezesa Prosektoriów Dolnośląskich!!!
~J-23 8-02-2016 16:15
do tego wysokiej klasy specjalisty " geminus " klakierem jesteś i klakierem umrzesz.Za nic nikogo się ze stanowiska nie odwołuje. A Pani Grzegorczyk w jawny sposób nadużyła swoich wpływów w ustalaniu kolejności w przydziale pobytu w Sanatorium. Ta Pani nie powinna ponownie być wybrana na poprzednio zajmowane stanowisko. Jest osobą mało wiarygodną, Zauważ jedno że oczekiwanie na Leczenie sanatoryjne w naszym regionie jest 0kolo 3 lat. Zacznijmy wszyscy stosować podchody uwzględniając znajomości koligacje rodzinne . A Pani Prezes będzie nadal stosować podobne procedury ustawiania w/w kolejki na leczenie. Skoro ty popierasz takie postepowanie to wszyscy , którzy kiedyś byli odwołani ze swoich stanowisk za podobne wybryki powinni wrócić i może jeszcze dostać odszkodowania i medale.Pozdro!!
~Polska spada na..... 9-02-2016 12:39
Po akcjach telefonicznych pewnie zastąpili Grzegorczyk na parę miesięcy żeby sprawa ucichła, wzięli słupa, któremu obiecali stanowisko na parę miesięcy i pewnie super odprawę. Teraz jak sprawa ucichła to znów podmianka. Żeby się nikt nie zorientował.... Polska spada na ...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wałbrzych pełen alimenciarzy

Juwenalia PWSZ 2019

Pielęgniarki Sanatoriów Dolnośląskich otrzymały "Złote Czepki"

Kredyt dla młodych

Zmarł pierwszy burmistrz Szczawna–Zdroju