MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bal studniówkowy uczniów Zespołu Szkół im.M. Skłodowskiej–Curie w Szczawnie–Zdroju

Wiadomości: REGION, Szczawno-Zdrój
Czwartek, 18 stycznia 2018, 8:40
Aktualizacja: 10:45
Autor: red
Fot. Starostwo Powiatowe Wałbrzych
Bal studniówkowy to niezwykłe wydarzenie w życiu każdego ucznia liceum i technikum. Zawsze jedyny, niepowtarzalny i wyjątkowy. Zapamiętany ze względu na wyszukane, eleganckie kreacje i stroje, żmudne przygotowania, a także magiczną atmosferę wyczekiwanego wieczoru.

Tegoroczny bal studniówkowy „Siedemdziesięcioletniego Ceramika” odbył się w sali pałacowej Hotelu „Maria” w Wałbrzychu.

Uroczysty wieczór otworzyła dyrektor Jolanta Ozimek, witając wychowanków i osoby im towarzyszące, rodziców oraz przybyłych nauczycieli. W ciepłych słowach życzyła uczniom dobrej zabawy, ale i odpowiedzialnych wyborów u kresu edukacji w szczawieńskim liceum i technikum, a także początku nowej drogi życiowej wypełnionej sukcesami.

Bal rozpoczął się zgodnie z tradycją szkoły polonezem, w którym dostojnie sunęli uczniowie w towarzystwie nauczycieli w takt znanej melodii. Podczas części oficjalnej przedstawiciele klas podziękowali swoim wychowawcom i nauczycielom za trud i cierpliwość włożone w codzienną pracę oraz przekazaną im wiedzę. Ponadto wręczyli kwiaty dyrektor Jolancie Ozimek w podzięce za jej opiekę i troskę o wyposażenie i funkcjonowanie placówki. Szczególne podziękowania młodzież skierowała do rodziców, dzięki którym ten wieczór stał się rzeczywistością. Oficjalną część balu zamknęło wzruszające wystąpienie Doroty Duszy - przedstawicielki rodziców obecnych uczniów i absolwentki Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju.

Uczniowie zadbali również o program artystyczny, który odsłonił w żartobliwej formie portrety pani dyrektor i nauczycieli uczących w klasach maturalnych. Dał widzom dużo zabawy, ale i momenty wzruszeń. Uczestnicy bawili się doskonale przy suto zastawionych stołach i doskonałej muzyce do białego rana. Rodzice uświetnili tę noc pokazem sztucznych ogni oraz oryginalną niespodzianką - FOTO-budką, która okazała się doskonałym elementem wspólnej zabawy nauczycieli i uczniów.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Uczniowie pierwszej klasy policyjnej Zespołu Szkół nr 4 odwiedzili wałbrzyską komendę

To oferta warta rozważenia

Wiosna popiera nauczycieli

Strażnicy miejscy z Boguszowa–Gorc kontrolowali

Wicestarosta Iwona Frankowska wydała oświadczenie

Szczawno–Zdrój walczy o odzyskanie szczytu Chełmca

Chcą odpowiedzieć na pytanie: "Co po PiS w edukacji?"

Kolejny krok ku rozpoczęciu budowy obwodnicy zrobiony