Czytających: 3532

Czarny Bór: Bal Met pierwszy

Wtorek, 24 grudnia 2013, 14:53
Aktualizacja: 14:56
Rozpoczęły się zmagania Czarnoborskiej Ligi Halowej w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy.

Wyniki:

Górnik Gorce – Świerkowa Czarny Bór 3-7 (Lic, Antecki, Kulesza – Foryś – 3, Schabiński, Ryszard Bejnarowicz, Supik, Marszałek)

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Zespół z Gorc stawiał opór faworyzowanej ekipie Świerkowej, w której występują piłkarze na co dzień grający w Skalniku Czarny Bór, Orle Lubawka, Czarnych Wałbrzych czy Płomyku Borówno. Gorce prowadziły po 15 minutach 2-1, ale w drugiej części bardziej doświadczona ekipa z Czarnego Boru dała pokaz skuteczności.

Skalnik Czarny Bór – Gwarek Wałbrzych 3-2 (Krzysztof Maliszewski, Pokrzywa, Szczepaniak – Miecznikowski – 2)

Skalnik szybko objął prowadzenie 2-0. Później Gwarek strzelił gola kontaktowego, miał też rzut karny, ale go nie wykorzystał. W drugiej połowie ponownie na listę strzelców wpisał się Miecznikowski, ale to było wszystko na co było stać Gwarka. Pod koniec meczu piłkarzom obu zespołów puściły nerwy i czterej gracze (po dwóch z każdej drużyny) musiało opuścić plac gry.

Czarni Przedwojów – Bal Met 3-13 (Kwaśniewski – 2, Wieczorek - Jastrzębowski – 5, Schodowski – 2, Majrowski – 2, Łatka – 2, Koźlak – 2)

Zdecydowane zwycięstwo Bal Metu, w którym występują gracze Jokera Jaczków. Bal Met choć występuje pod inną nazwą jest sukcesorem Jokera Jaczków, który w ubiegłym sezonie wygrał ligę. W tym meczu skutecznością błysnął Tomasz Jastrzębowski, który zdobył 5 goli. Czarni mieli zbyt wąską kadrę, by przeciwstawić się ekipie Bal Metu.

Fit Zone Kamienna Góra – AKS Barbara Kuźnice 9-4 (Rosłan – 2, Domin – 2, Masiel – 2, Kraszewski, Kulpa, Zarzecki - Lipiński – 3, Gołek)

Początkowe minuty należały do piłkarzy Fit Zon-u, którzy na trawiastych boiskach reprezentują barwy Olimpii Kamienna Góra i Pagazu Krzeszów. Później przebudzili się piłkarze AKS-u, w których szeregach najgroźniejsi byli Adrian Zieliński (Olimpia Kowary) i Rafał Lipiński (Olimpia Kamienna Góra). W drugiej odsłonie Fit Zone już kontrolował wydarzenia na parkiecie i pewnie zwyciężył.

Iskra Witków – Zebra Mieroszów 1-4 (Groń – Żywczak – 3, Krusz)

Dość nieoczekiwanie zespół Iskry nie sprostał drużynie z Mieroszowa. Iskra grała bez Bartosza Ogrodnika i brak tego superstrzelca był bardzo widoczny. Zebra od początku sprawiała lepsze wrażenie i zasłużenie wygrała.