MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 lipca
im. Elżbiety, Eugeniusza

Babski Comber tuż, tuż…

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Czwartek, 16 lutego 2017, 11:16
Aktualizacja: 12:49
Autor: red
Fot. użyczone
Już 23 lutego, tradycyjnie w tłusty czwartek, w Szybie „Witold” w Boguszowie–Gorcach odbędzie się Babska Biesiada Combrowa – impreza kostiumowa, która już od 22 lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

Tegoroczny Babski Comber rozgrywać się będzie pod hasłem „Z Combrem przez świat...” obowiązywać więc będą stroje regionalne i narodowe z różnych zakątków globu. Panie bawiące się w Centrum „Witold” wcielą się zapewne w Bawarki, Hiszpanki, Japonki, Egipcjanki, tudzież nasze lokalne Dolnoślązaczki czy Krakowianki. Nie lada gratka czeka więc wszystkie miłośniczki przebieranek oraz tradycyjnej, górniczej rozrywki na najwyższym poziomie. Nie zabraknie wspólnych śpiewów oraz tańca do upadłego.

Organizatorzy zadbali też o frywolne konkursy z nagrodami, a specjalnie dla niepokornych uczestniczek biesiady przygotowano dyby combrowe, a nawet kary cielesne wymierzane leciwym dupochlastem i wiele, wiele innych atrakcji.

Wszystkie bilety na biesiadę zostały już sprzedane - jak co roku rozeszły się niczym świeże bułeczki. Panie, które nie zdążyły z zakupem, zapraszamy za rok – oczywiście w tłusty czwartek oraz zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z ubiegłorocznej biesiady, a wszystkim szczęśliwym posiadaczkom biletów życzymy zabawy do upadłego!

Organizatorzy Babskiej Biesiady Combrowej: Centrum Kulturalno-Kongresowe „Witold”, Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Boguszowie-Gorcach.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Powitanie lata

Zaszczepią 12–latki

Wypadek na skrzyżowaniu

Przyjedzie Duda

Przychodnia "Krzysztof" przyjmuje zapisy

Promesy na sprzęt

Obwodnica – nowe informacje

Duda w Wałbrzychu