MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Awantura o kobietę zakończona atakiem nożem

Wiadomości: Wałbrzych/Szczawno-Zdrój
Czwartek, 25 kwietnia 2019, 14:35
Aktualizacja: 14:38
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
W miniony piątek wieczorem w Wałbrzychu doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami, która mogła zakończyć się tragicznie. 21–latek nie był w stanie pogodzić się z faktem, iż jego wybranka spotyka się z innym partnerem. Poszedł więc do jej mieszkania i wszczął awanturę. Niestety trafił do szpitala, gdyż jego konkurent – 26–latek – złapał za nóż i kilkakrotnie dźgnął go nim w okolice klatki piersiowej, w brzuch oraz nogę. Na szczęście rany były powierzchowne i pokrzywdzonemu nic poważnego się nie stało.

Do niebezpiecznej dla życia sytuacji doszło w miniony piątek około godziny 18:15 w jednym z mieszkań przy ul. Armii Krajowej w Wałbrzychu. Wezwani pod wskazany adres - przez ugodzonego nożem mężczyznę - policjanci prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu szybko ustalili okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia i rozpoczęli poszukiwania sprawcy uszkodzenia ciała. Na miejscu pojawił się także zespół ratownictwa medycznego, którzy przewiózł poszkodowanego do szpitala.

Uzyskany przez policjantów rysopis i przeprowadzone działania doprowadziły do zatrzymania 26-latka w rejonie skrzyżowania ul. Solickiej z ul. Równoległą w Szczawnie-Zdroju. W toku wykonanych czynności procesowych mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Wskazał także nóż, którym zaatakował 21-latka.

Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 5. Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu zastosował w stosunku do mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
10%
Dziwi
1
10%
Nudzi
1
10%
Smuci
2
20%
Złości
5
50%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z Prezesem PiS

Pobili sąsiądkę

Z poparciem PSL–u

Wzmożone kontrole

Zatrzymali handlarza

Telefony w dłoniach

Uchmanowicz za Pola

Dom dla seniorów