MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Aresztowany za posiadanie znacznej ilości amfetaminy

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 12 lipca 2013, 6:20
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
W mieszkaniu 22–letniego mężczyzny policjanci z drugiego komisariatu w Wałbrzychu ujawnili blisko 350 gram amfetaminy. Mężczyzna na wniosek prokuratora został aresztowany na okres trzech miesięcy.

Akcja funkcjonariuszy z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu doprowadziła do zatrzymania 22-letniego mężczyzny, który posiadał znaczne ilości amfetaminy. Z blisko 350 gram zabezpieczonego towaru można było uzyskać 3,5 tysiąca. porcji handlowych tego narkotyku. Środki odurzające ukrył w swoim mieszkaniu. Ponadto funkcjonariusze podczas przeszukania ujawnili i zabezpieczyli wagę elektroniczną.Wszystko wskazuje na to, że zatrzymany miał prawdopodobnie zamiar handlować narkotykami.

Mężczyzna został doprowadzony do sądu i na wniosek prokuratora tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Gmina Mieroszów ponownie w projekcie "Umiem Pływać"

Poszukiwania zaginionego 13–latka zakończone sukcesem

Piotr Rachwalski staje na czele Aqua Zdroju

"Skosiła" uliczną latarnię

Wiosna popiera nauczycieli

37–latek z Mieroszowa zaatakował na ulicy 31–letniego mężczyznę

Kolejny krok ku rozpoczęciu budowy obwodnicy zrobiony

Świętowanie zakończone zatrzymaniem