MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Aresztowany za posiadanie znacznej ilości amfetaminy

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 12 lipca 2013, 6:20
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
W mieszkaniu 22–letniego mężczyzny policjanci z drugiego komisariatu w Wałbrzychu ujawnili blisko 350 gram amfetaminy. Mężczyzna na wniosek prokuratora został aresztowany na okres trzech miesięcy.

Akcja funkcjonariuszy z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu doprowadziła do zatrzymania 22-letniego mężczyzny, który posiadał znaczne ilości amfetaminy. Z blisko 350 gram zabezpieczonego towaru można było uzyskać 3,5 tysiąca. porcji handlowych tego narkotyku. Środki odurzające ukrył w swoim mieszkaniu. Ponadto funkcjonariusze podczas przeszukania ujawnili i zabezpieczyli wagę elektroniczną.Wszystko wskazuje na to, że zatrzymany miał prawdopodobnie zamiar handlować narkotykami.

Mężczyzna został doprowadzony do sądu i na wniosek prokuratora tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Po co nam Unia?

Ukradł portfel znaleziony przez przypadkowego przechodnia

Złodziej przewodów telekomunikacyjnych zatrzymany

Pielęgniarki Sanatoriów Dolnośląskich otrzymały "Złote Czepki"

Pijani włamali się do hali produkcyjnej

Juwenalia PWSZ 2019

Dwóch pijanych kierujących jednym samochodem

Przedwiośnie wspiera Wiosnę Roberta Biedronia