MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Aqua–Zdrój bezpieczny przed zimą

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 30 listopada 2012, 6:07
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
Zabezpieczenie budynków Aqua–Zdrój przed zimą było jednym z najważniejszych zadań spółki w ostatnich dniach. To dzięki tym działaniom nadchodzące mrozy nie zagrożą obiektowi.

W Aqua-Zdroju trwają prace zabezpieczające. W ramach tych działań uruchomiona została już główna kotłownia, która ogrzeje Aqua-Zdrój zimą, a także doprowadzono gaz oraz prąd.

- Podpisaliśmy już umowę na dostarczanie energii elektrycznej. Prąd, który jest doprowadzany do budynków to docelowe zasilanie, a nie tylko na potrzeby budowlane, jak do tej pory – wyjaśnia Artur Wylandowski, specjalista do spraw komunikacji społecznej Spółki Aqua-Zdrój.

W pomieszczeniach całego obiektu zostały już zamontowane docelowe grzejniki, a w najbliższym czasie uruchomiona zostanie także wentylacja, dzięki której będzie można rozprowadzić ciepłe powietrze po hali sportowej i basenie.

- Prace, o których mówimy, to ważne elementy całości robót budowlanych, ponieważ służą nie tylko zabezpieczeniu obiektu, ale i jego funkcjonowaniu po otwarciu. Widać więc, że cały czas pracujemy nad tym, aby jak najszybciej ukończyć budowę centrum – kończy Artur Wylandowski.

Uruchomienie Centrum Turystyczno-Sportowego Aqua-Zdrój planowane jest wiosną przyszłego roku.

Czytaj również

Przyjedzie Duda

Remontują Kopernika

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ha,ha 30-11-2012 8:28
wiosną czyli jesienią.
~Pierre Dolle 30-11-2012 8:30
bezpieczny to pewnie będzie, nie przez jedną zimę....
~księgowy 30-11-2012 11:06
Budowa stoi faktycznie chyba na niejedna zimę, a tu jeszcze plany budowy darmowych mieszkań dla lumpenproletariatu, hłe, hłe, hłe!
~Corleone 1-12-2012 10:17
odezwał się następny fachowiec od propagandy sukcesu.Ty chłopie weż sobie kilka nocek i pilnuj majątku bo wszystko już stamtąd wynoszą

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bezpieczeństwo w wakacje

Zaszczepią 12–latki

Miasto broni strażników

Nowe zadania Terytorialsów

Powstaje stacja uzdatniania wody