MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Apel strażników miejskich

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 26 lutego 2011, 13:33
Aktualizacja: 13:34
Autor: red
Fot. red
Strażnicy miejscy z Wałbrzycha apelują do kierowców poruszających się swoimi pojazdami po okolicach centrum miasta o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie kodeksu ruchu drogowego.

Straż apeluje po raz kolejny do kierowców o szczególną ostrożność i uwagę przy parkowaniu samochodów w dzielnicy Śródmieście.

W tej części miasta trwają remonty kilku ulic, a organizacja ruchu zmienia się co chwilę. Kierowcy nie zawsze zwracają uwagę na zmiany oznakowania, a tym samym narażają się na odpowiedzialność karną i finansową za popełniane wykroczenia. Ponadto bardzo często pozostawiają samochody w sposób utrudniający ruch lub zagrażający bezpieczeństwu innym uczestnikom ruchu drogowego. W takich przypadkach strażnicy są zmuszeni usuwać samochody na parking strzeżony. Straż Miejska w Wałbrzychu przypomina, iż od kilku dni ulica Sienkiewicza jest drogą o ruchu dwukierunkowym, a po obu stronach obowiązuje zakaz zatrzymywania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pierścionek zaręczynowy: pamiątka najpiękniejszych chwil. Zobacz, jak go wybrać!

Udany powrót boksu

Na Zamek Grodno i do Sztolni Walimskich wejdiesz za złotówkę

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~sztyrlic i henio 26-02-2011 20:17
No a jakiś parking w śródmieściu to mamy? Pewnie najlepiej to straszyć prawem....Zastanówcie się z tymi restrykcjami bo ktoś zrobi akcję na facebooku ,,nieSTRSZmiejska" zbierze kilka głosów powoła lobby w sejmie i fruuuuuuuuuu po straży miejskiej! Bo poco mam płacić podatki na dublujące się formację z POLICJĄ Ja chcę być bezpieczny a nie straszony...
~józek 26-02-2011 20:50
Apelujecie "czarne nieroby"!!! Ta ja też do Was apeluję - zabierzcie się do uczciwej pracy. W Śródmieściu nie ma gdzie parkować a ZDiK wymyślił dwukierunkową, "ślepą", z obustronnym zakazem parkowania ulicę sienkiewicza, która ma obecnie 50 metrów nierozkopanej jezdni. Wysłano za tym Strasz Miejską do kasowania mandatyów. Czy Pan Prezydent nie widzi tego absurdu z okien swego gabinetu(ok. 30m)? No ten projekt jest Piękny jak dyrektor ZDiK-u, przyznać Nobla za ten projekt to za mało.
~Zenon 26-02-2011 20:50
A może tak posprzątamy podwórka w Śródmieściu ?
~szczota 26-02-2011 20:54
A coś Ty z firmy AER?
~akuku 26-02-2011 21:09
-Z czym ci się kojarzy straż miejska? -No przeciętnemu obywatelowi to głównie z mandatem za psia kupę oraz z blokadą koła lecz według mnie, im od tego blokowania poblokowało się dużo więcej i to w dużym stopniu, co ich bardzo ogranicza i dlatego wykonują coraz mniej cznności np. mniej chodzą oraz wykonują coraz mniej operacji myślowych tak, że i mi niedługo też będą się kojarzyli tylko z blokadą koła.
~mieszkaniec 26-02-2011 22:27
do inteligentów sztyrlic i henio oraz kompan józek co wy zacofani mieszkańcy Wałbrzycha myślący inaczej możecie powiedzieć o inicjatywach społecznych na Facebooku lub przestrzeganiu prawa jak nawet nie potraficie skorzystać ze swoich praw w wyborach bądź byłym referendum co nie płacili to się nie poszo czy opieka płaci za czynsz i wodę
~kaszub 27-02-2011 13:48
Polecam rower albo komunikację miejską - nie trzeba się martwić o parkingi...
~do kaszub 27-02-2011 20:04
sam sobie jeździj autobusami i wąchaj przepiekne zapachy współpasażerów.
~kierowca 28-02-2011 12:51
Dobrze, że apelują bo niektórzy kierowcy po zdaniu egzaminu na prawo jazdy zapominają co to takiego przepisy. A przykładem niech będzie niedzielny wypadek na Podzamczu gdzie człowiek stracił życie na przejściu dla pieszych. Tak więc mondrale przypomnijcie sobie co to kodeks drogowy.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wałbrzych aktywnie uczestniczy w projekcie szczepień przeciwko rakowi szyjki macicy

Żywa lekcja przyrody

Ukradł z posesji motorower, ale wpadł w ręce stróżów prawa

Rozpoczęła się już rekrutacja rodzin goszczących i wolontariuszy w projekcie Brave Kids

Bili go butelką i metalową rurką