MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Amfetamina w lodówce

Wiadomości: Region
Wtorek, 12 kwietnia 2016, 14:47
Aktualizacja: 14:50
Autor: opr.red.
Fot. red.
Policjanci z powiatu świdnickiego prowadząc działania wymierzone przeciwko osobom zajmującym się przestępczością narkotykową zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków odurzających.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 29-letniego mężczyznę, podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna posiadał przy sobie amfetaminę w ilości pozwalającej na uzyskanie 60 porcji handlowych tego narkotyku, natomiast w trakcie przeszukania jego mieszkania, w lodówce, funkcjonariusze ujawnili jeszcze 510 porcji handlowych tego narkotyku.

Mieszkaniec Świebodzic usłyszał już zarzuty w tej sprawie. W trakcie przesłuchania powiedział policjantom, iż narkotyki posiadał na własny użytek. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Fałszywy krewny

Chronią przyrodę

Amator słuchawek

Wyładowała złość

Dyduch z numerem 1

Falstart Górnika

Dalej nie pojadą?

Areszt dla awanturnika