MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Amatorzy zaczęli sezon

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 29 października 2015, 15:59
Aktualizacja: 16:01
Autor: PAW
Fot. red
Sezon w Wałbrzyskiej Amatorskiej Lidze Koszykówki rozpoczęty.

Do zmagań w tegorocznej edycji przystąpiło 11 zespołów.

Wyniki:

Court BG – Partners Nieruchomości 46 : 45

Courty w odświeżonym składzie już w pierwszym meczu pokazały, że będą się liczyć w walce o najwyższą stawkę w WALK. Po ciekawym i zaciętym spotkaniu ograli faworyzowanych Partners Nieruchomości, co można uznać za sporą niespodziankę. Od początku grali zespołowo i z pewnością zasłużyli na zwycięstwo. Wśród Partnerów najlepsze spotkanie rozegrał Karnasiewicz, jednak nie wystarczyło to do zainkasowania dwóch punktów.

Transbrokers – Drink Team 32 : 52

W drugim spotkaniu Drink Team nie dał szans odmłodzonym Transbrokers. W zasadzie mecz ten miał jednego aktora, a nazywał się nim Rafał Pomjan, który nawrzucał aż 30 oczek przeciwnikom przy wysokiej skuteczności, zwłaszcza rzutów za 3 punkty. W zespole Transbrokers nowe twarze, co owocowało brakiem zgrania i słabą skutecznością z gry.

Avengers – Alufast 65 : 69

Mściciele rozpoczęli sezon od zwycięstwa, które nie przyszło łatwo. Mecz z Alufastem wyglądał jak starcie bokserskiej wagi ciężkiej. Czuć było na parkiecie dużo kilogramów i centymetrów. Obydwa teamy grały zespołowo, co pokazują statystyki punktów oraz asyst. Wynik spotkania otwarty był do samej końcówki meczu, a w niej więcej zimnej krwi zachowali Avengers i to oni schodzi z parkietu jako zwycięzcy.

Labo-Dent – Faurecia 74 : 51

Ostatni mecz był meczem bez historii. Od początku spotkania prowadzenie objęli wicemistrzowie, którego nie oddali do samego końca. Swoje rzucili Łabiak z Borzemskim i łatwe zwycięstwo przypadło ekipie Labo.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dyduch z numerem 1

Wzmożone kontrole

Grają dobrze

Otwarte warsztaty

Mistrzostwa w biathlonie

Falstart Górnika

Referendum nie przeszło [Aktualizacja]

Emocje gwarantowane