MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Alkohol i tytoń bez akcyzy

Wiadomości: Region
Niedziela, 16 listopada 2014, 6:30
Aktualizacja: 7:56
Autor: opr.red.
Fot. red.
99 butelek spirytusu i 1,25 kilograma tytoniu ujawnili policjanci ze Świebodzic wspólnie z celnikami z Wałbrzycha podczas przeszukania mieszkania 61–letniego świebodziczanina.

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej w Wałbrzychu, na terenie Świebodzic ujawnili i zabezpieczyli alkohol i tytoń bez polskich znaków akcyzy skarbowej.

W mieszkaniu należącym do 61-letniego mieszkańca Świebodzic funkcjonariusze w trakcie przeszukania ujawnili blisko 1,25 kilograma tytoniu bez znaków akcyzy skarbowej oraz 99 butelek alkoholu . Właściciel mieszkania został zatrzymany do wyjaśnienia. Straty na szkodę Skarbu Państwa wyniosły blisko 4,5 tysiąca złotych.

Po wykonaniu niezbędnych czynności zatrzymany mężczyzna został zwolniony, natomiast ujawniony tytoń i alkohol zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Izby Celnej. 61-letni mieszkaniec Świebodzic odpowie za przestępstwo karno-skarbowe. Za czyn ten grozi wysoka grzywna lub kara pozbawienia wolności do lat trzech.

Czytaj również

Poseł interweniuje

Co ze stadionem?

Areszt dla awanturnika

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~żul 16-11-2014 9:06
Zapuszkować dziada....

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kładka – duże wrażenie

Na gorącym uczynku

Agresywny 27–latek

Wpadł na Kamiennogórskiej

Kuchciński nie zaszkodził