MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Alicja w krainie czarów w Teatrze Lalki i Aktora – BILETY DO WYGRANIA

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 4 stycznia 2011, 13:32
Aktualizacja: Piątek, 7 stycznia 2011, 18:49
Autor: red
Fot. organizatorzy
W najbliższą niedzielę 9 stycznia o godzinie 12.30 w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu odbędzie się spektakl „Alicja w krainie czarów”. Mamy podwójną wejściówkę na ten spektakl.

„Alicja w Krainie Czarów" to pełen absurdów i paradoksów zapis snu małej dziewczynki. Każdy kto śnił wie, że niemal zawsze to zbiór zdarzeń mający własną logikę. We śnie Alicji jest podobnie: „trochę to trudno zrozumieć... nasuwa jakieś myśli... ale nie wiem dokładnie jakie!"

Chcielibyśmy, aby spektakl tak jak książka zawarł w sobie dwie historie: dla dzieci i dla dorosłych. Dla najmłodszych będzie to fantastyczna podróż w magiczny świat pełen zdumiewających bohaterów, zabawnych wierszyków i zaskakujących zwrotów akcji. Dla dorosłych to możliwość odnalezienia własnych dziecięcych marzeń.
Sen to skarbnica możliwości.

We śnie możemy łączyć ludzi którzy nigdy by się nie spotkali czy fragmenty rzeczywistości które nigdy nie mogłyby ze sobą sąsiadować na jawie. Tylko we śnie wszyscy możemy być dziećmi.

By wygrać podwójną wejściówkę wystarczy odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora obchodził niedawno 65-lecie istnienia?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:TL.TAK lub PT.KONW:TL.NIE

Na odpowiedzi czekamy do piątku 7 stycznia do godziny 10.00. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radni będą głosować w sprawie referendum

Otwarte warsztaty

Nowy klip  

Kuchciński nie zaszkodził

Falstart Górnika

Złóż wniosek

Specjalne wydarzenie

Wzmożone kontrole