MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 6 lipca
im. Dominiki, Łucji

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz na Dzień Seniora w Czarnym Borze

Wiadomości: Region
Niedziela, 9 listopada 2014, 11:55
Aktualizacja: Czwartek, 5 lutego 2015, 7:36
Autor: organizatorzy
Fot. organizatorzy
"Jeszcze się tam żagiel bieli", "Odkryjemy miłość nieznaną", "Być kobietą", te wspaniałe perełki polskiej muzyki będzie można już wkrótce usłyszeć w czarnoborskiej Gminnej Bibliotece Publicznej.

12 listopada o godz. 17:00 z okazji obchodów Dnia Seniora w Czarnym Borze, na zaproszenie wójta Adama Góreckiego, wystąpi duet fantastycznych artystów – Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Widowisko muzyczne gwiazd polskiej estrady zostanie poprzedzone wręczeniem medali Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie dla par z okazji Jubileuszu 50-lecia i 60-lecia Małżeństwa.

Bilety na tą piękną uroczystość do nabycia w siedzibie GBP przy ul. Sportowej 43 w cenie 10 zł dostępne tylko dla Seniorów (osób powyżej 50 roku życia). Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły na plakacie.

Czytaj również

Popierają Dudę

Mierzą prędkość

Dobry plecak miejski i w teren, czy taki istnieje?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~emerytka obserwator 9-11-2014 21:14
aż po 10 zł?! słaba kiełbasa wyborcza.
~pracująca 10-11-2014 7:46
a pani emerytka to chyba żyje w zamknięciu skoro nie zauważyła, że co roku w Czarnym Borze na dzień seniora sa organizowane fajne koncerty. Więc co ma tegoroczny koncert wspólnego z kiełbasa wyborczą?
~vala 10-11-2014 11:56
a no ma, Pan Wójt dobry wujek za nie swoją kasę, na lewo i prawo ją rozrzuca, ciekawy czy ze swoich by coś wysupłał. Tak słabego wójta nie widziałam od lat, gdyby nie wchodzenie w .... PO to by ....no zrobił.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jak Dolny Śląsk walczy z koronawirusem?

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Remontują Kopernika

Urodziny księżnej

Utrudnienia na Długiej