MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ale mnie dźgnął…

Wiadomości: REGION, Kamienna Góra
Poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 0:01
Aktualizacja: 0:02
Autor: PW
W Kamiennej Górze podczas alkoholowej libacji 43–letni mieszkaniec miasta zadał śmiertelny cios nożem 47–letniemu mężczyźnie. Poszkodowany, zanim zmarł, zdążył wydusić z siebie słowa „ale mnie dźgnął”. Sprawca został zatrzymany. Grozi mu nawet dożywocie.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Krzeszowskiej w Kamiennej Górze. Tam odbywała się impreza mocno zakrapiana alkoholem. Nagle do lokalu wszedł 43-letni mieszkaniec Kamiennej Góry. Najpierw napastnik uderzył w twarz jedną z kobiet, uczestniczek biesiady. Później wszedł z nożem w dłoni do drugiego pokoju i jak się później okazało, zadał śmiertelny cios nożem śpiącemu 47-letniemu mężczyźnie.

Napastnik zaraz po tym zdarzeniu wyszedł z mieszkania. Ranny kamiennogórzanin zdążył powiedzieć do pozostałych biesiadników tylko słowa „ale mnie dźgnął”. Później stracił przytomność. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe nie mogło nic zrobić, bowiem 47-latek już nie żył.

Policjanci bardzo szybko ustalili miejsce pobytu sprawcy i zatrzymali nożownika. Na wniosek policji i prokuratury 43-latek trafił do aresztu. Grozi mu do 25 lat pozbawienia wolności, a nawet dożywotnie więzienie.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Poważna sytuacja w Uzdrowisku Szczawno–Jedlina

22–latek ukradł m.in. samochód rajdowy

Wałbrzych pełen alimenciarzy

Kolejna kradzież na tzw. klamkę

Podsumowanie majowego weekendu na drogach Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego

Po co nam Unia?

Dwóch pijanych kierujących jednym samochodem

Trzech nastolatków napadło na 17–latka