MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 5 czerwca
im. Walerii, Waltera

Aktywni strażnicy miejscy nie tylko pilnują porządku

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 30 maja 2017, 14:08
Aktualizacja: 14:11
Autor: red
Fot. Straż Miejska Wałbrzych
Nie tylko patrolują ulice Wałbrzych, ostatnio okazało się, że całkiem nieźle śpiewają i malują.

W Galerii Victoria odbył się XIII Festiwal Piosenki organizowany przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodziców Zasadniczej Szkoły Specjalnej w Wałbrzychu na ul.Mickiewicza 24. Straż Miejską godnie reprezentowała Adela Łuc, która zaśpiewała przebój Karin Stanek „Autostop”. Uczestników festiwalu zabawiał Inspektor KRUK, maskotka wałbrzyskich strażników. Oprócz dyplomu Adela Łuc otrzymała zaproszenie na przyszłoroczny festiwal.

Wałbrzyscy strażnicy też nieźle malują. Tym razem nie chodzi jednak o usuwanie graffiti z elewacji budynków. Funkcjonariuszki Straży Miejskiej w Wałbrzychu malowały buzie najmłodszym uczestnikom tegorocznych Dni Wałbrzycha. Majowa impreza była wyjątkowo udana, dopisała pogoda, zaproszono wspaniałych artystów, a na najmłodszych wałbrzyszan czekało wiele atrakcji, w tym stanowisko straży miejskiej, gdzie funkcjonariuszki przyozdabiały buzie wspaniałymi malowidłami. Motylki, tygryski, supermeni masowo zagościli na festynie. Stoisko cieszyło się dużym wzięciem, wymalowano ponad setkę dzieci. Buzie malowane były specjalnymi farbami, które nie powodują uczuleń i łatwo się zmywają. Niestety nikt z dorosłych nie zdecydował się na zmianę wizerunku.

Czytaj również

Cztery placówki otwarte

Seans odwołany!

Żłobek ponownie otwarty

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~pytacz 30-05-2017 15:51
dlaczego strażnicy miejscy b.niechętnie podejmują interwencje? Przecież oni interweniują jak im coś przeszkadza a nie tym co zgłaszają rzeczywistą potrzebę.
~ 30-05-2017 17:06
zlikwidować ten niepotrzebny twór, dołożyć etat do policji
~walbrzyszek75 30-05-2017 17:44
Dlaczego strażnicy miejscy nie patrolują regularnie ścieżek na podgórzu w okolicy mauzoleum??? Ilość idiotów zajeżdżających te ścieżki crosami albo quadami jest zatrważająca!!! Dopiero jak dojdzie do tragedii bo kogoś rozjadą to ktoś się obudzi. A co robią straznicy miejscy??? "całkiem nieźle śpiewają i malują" gratuluję pomysłowości. Patrząc na efektywność tej formacji - zgadzam się z przedmówcą.
~Wałbrzyszanin 30-05-2017 21:08
Brawo Ada, jesteś wyjątkową Strażniczką 😊
~Japado 31-05-2017 9:15
Straż miejską należy zlikwidować. Po pierwsze są niepotrzebni, po drugie będą jakieś oszczędności.
~Japado 31-05-2017 9:23
Swoją drogą ta akcja odbywała się w godzinach pracy?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zabiegają o przyjazd prezydenta

Odpracuj dług

Referendum już w niedzielę

Langer kontra Szwajgier – czy sprawa trafi do Prokuratury?

Sparingi Górnika