MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Akcję – Sprzątanie Świata – czas zacząć

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 5 września 2010, 14:14
Aktualizacja: 14:15
Autor: red
Już za kilka dni w Wałbrzychu przeprowadzona zostanie akcja Sprzątanie Świata.

Organizatorami akcji są: Toyota, Urząd Miejski w Wałbrzychu, Wałbrzyski Ośrodek Kultury, OSiR, MOPS, Rada Wspólnoty Samorządowej Nowe Miasto a akcję wspierają ponadto Miejski Zakład Usług Komunalnych, ALBA, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Wałbrzyskie Centrum Zatrudnienia Socjalnego.

Akcja zostanie przeprowadzona 11 września. Start o godzinie 12.00 - odprawa na wałbrzyskim Rynku - informacja o akcji, organizatorach, wskazanie miejsca do sprzątania - Park Sobieskiego i Śródmieście, rozdanie worków i rękawic . W godzinach 12.15 - 13.30 sprzątanie. Śmieci trafiają do kontenerów ustawionych w parku oraz na ulicach: Pługa i Konopnickiej. W godzinach 13.30 - 15.30 Nowe Miasto, start ekoimprezy, około 16.00 ogłoszenie wyników, wręczenie pucharu Prezydenta Wałbrzycha "Ekologiczni Wałbrzyszanie oraz nagród (z udziałem przedstawicieli TOYOTY i Prezydenta Wałbrzycha), a na koniec festyn rodzinny - muzyka mechaniczna, występy lokalnych zespołów.

Czytaj również

Referendum nie przeszło [Aktualizacja]

Z wizytą w Świętoszowie

Podnoszą umiejętności

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ao 5-09-2010 16:16
tra ta ta - jak zwykle wielka akcja, zeby vipy się mogły pokazać, a ciekawe kto bedzie zapierdzielał i faktycznie posprząta; a o Piaskowej i Podamczu to już nie wspomniał red. szkoły obowiązkowo biorą udział, a tym szkołom jeszcze nikt nigdy nie pomógł w postaci dorosłych osób!!!! wiec w koncu umówmy się robimy festyn o sprzątaniu świata i zostawiamy jak zwykle syf w postaci plastikowych kubkówi i talerzyków, czy faktycznie coś sprzątamy?
~WAlbrzyszanin 5-09-2010 20:29
MOZE KTOS MO-Bruk POSPRZATA , WCZORJ PREZYDENT KRUCZKOWSKI MNIE ROZSMIESZYL TA AKACJA , JAK DBA O SRODOWISKO A NIE WIDZI MO BRUKA
~peuge 7-09-2010 10:45
akcja będzie się odbywać 11 września (sobota) od 12 ( start - Rynek). Fajnie bo będzie gra terenowa - poszukiwania skarbów i wygrać będzie można rower, bądź bon na 1500 zł do zrealizowania w Piotrowski Bikes, sklep rowerowy. Dodatkowo w różnych konkursach będzie można wygrać inne nagrody,m.in. latarki, ladowarki słoneczne, kubki, parasolki itp. Mam nadzieję, że zobaczymy się na miejscu :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zasmakuj pierogów

Radni będą głosować w sprawie referendum

Ostatnia projekcja

Powstaną mieszkania na ulicy Staszica

Falstart Górnika