MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Akcja naprawczo–remontowa w CIR

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 2 października 2016, 6:40
Autor: red
Fot. MOPS Wałbrzych
Na terenie Centrum Integracji Rodziny, przy ul. Grota Roweckiego 3, w ramach wolontariatu pracowniczego, odbyła się akcja naprawczo remontowa zorganizowana przez pracowników firmy TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A. Poland Branch.

Do akcji dołączyli pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu: zastępca dyrektora Magdalena Stefańska, z Działu Profilaktyki Uzależnień i Interwencji Kryzysowej - kierownik Agnieszka Maltz, pedagodzy Monika Wójtowicz i Ewelina Grzelak, psycholodzy Kaja Szwajgier i Przemysław Mieszkowski, z Zespołu Pracy Socjalnej nr 4 - kierownik Jolanta Garbocz i pracownicy socjalni Monika Król i Beata Miłosz - Sowińska, z Placówki Wsparcia Dziennego - kierownik Estera Błażyńska i wychowawca Małgorzata Ziemian oraz Ewa Rajzer.

Pracownicy uporządkowali teren, wyrywali chwasty, sadzili nowe krzewy, szlifowali i malowali ławki, malowali trejaże, drzwi wejściowe, odnowili murek i poręcz, a wszystko po to, by miejsce było bardziej przyjazne ludziom, zadbane i atrakcyjne. To pierwsza taka akcja z uczestnictwem Pracowników TOYOTY, lecz nie pierwsza pracowników MOPS-u.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Gmina Mieroszów ponownie w projekcie "Umiem Pływać"

Czy będzie strajk pracowników sieci Biedronka?

PiS stracił przodownictwo w sondażu

Powitaj wiosnę z Aqua Zdrojem

Na ulicy Kamienieckiej wznowiono prace

Motocykliści mają swój czas

Zwłoki odnalezione w głuszyckim mieszkaniu

Kradzieże marketowe stały się dla nich sposobem na życie