MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Akcja! Aranżacja z Dorotą Gardias w Galerii Victoria

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 17:43
Aktualizacja: 22:54
Autor: Katarzyna Szwarc
Fot. red.
W ubiegły weekend na terenie Galerii Victoria odbyła się impreza aranżacyjno–dekoracyjna, której niedzielnym gościem była Dorota Gardias.

Niedzielny gość imprezy – Dorota Gardias – opowiadała o swoich inspiracjach dotyczących aranżacji wnętrz i w jaki sposób dekoruje swoje własne mieszkanie. Wałbrzyszanie mogli dowiedzieć się m.in. iż zmiana wystroju jej domu jest zależna od zmian pór roku. Dodatkowo odwiedzający Galerię Victoria mogli zamienić z Dorotą Gardias kilka słów i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Impreza została zorganizowana przez Galerię Victoria, Agata Meble i agencję eventową Wytwórnia Inspiracji Rerum. W sobotę i niedzielę wszyscy zainteresowani Wałbrzyszanie mogli skorzystać z okazji i nie tylko uzyskać cenne porady dotyczące aranżacji i dekoracji mieszkań, ale i obejrzeć najnowsze trendy designerskie, które rozmieszczone były na korytarzach Galerii Victoria dzięki uprzejmości sieci sklepów Agata Meble.

Nie zabrakło również konkursów, które cieszyły się dużą popularnością wśród uczestników imprezy. Pytania były niezwykle zróżnicowane – część osób musiała z zasłoniętymi oczami rozpoznać wręczony im przedmiot, zaś inni konkursowicze musieli zmierzyć się z wiedzą na temat metod krycia ścian. Nie zabrakło warsztatów wnętrzarskich. Odbyły się również spotkania z makijażystkami Salonu Douglas, które zapoznały odwiedzających Galerię Victoria z wiosennymi trendami w makijażu i podpowiadały jak wyglądać pięknie, młodo i przede wszystkim wiosennie.

Czytaj również

Falstart Górnika

Chronią przyrodę

Dyduch z numerem 1

Strefa w Boguszowie?

Kuchciński nie zaszkodził

Dalej nie pojadą?

Wyłonili wykonawcę

Radni będą głosować w sprawie referendum