MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Akademia Rodzinnych Finansów

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 24 sierpnia 2011, 8:52
Aktualizacja: 8:59
Autor: Karolina
Fot. organizatorzy
Dlaczego nie wystarcza mi pieniędzy? Gdzie podziewają się moje pieniądze? Dlaczego ulegam pokusom i wydaję zbyt wiele pieniędzy, a później tego żałuję?Dlaczego nie udaje mi się oszczędzać? Dlaczego nie radzę sobie z zarządzaniem moimi sprawami finansowymi?

Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź tkwi w racjonalnym zarządzaniu domowym budżetem. Jak zatem stworzyć doskonały plan przychodów i wydatków? Tego można się dowiedzieć podczas zajęć zorganizowanych przez Akademię Rodzinnych Finansów.

Pieniądze szczęścia nie dają, ale ułatwiają życie. Jedni doskonale sobie radzą sobie z finansami inni ledwo wiążą koniec z końcem. Akademia Rodzinnych Finansów to program edukacji finansowej, którego celem jest szerzenie wiedzy, rozwijanie umiejętności oraz kształtowanie pozytywnych nawyków potrzebnych do umiejętnego zarządzania finansami domowymi.

09 września 2011 w godzinach od 17.00 do 20.00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury przy ulicy Broniewskiego 65a odbędą się bezpłatne warsztaty edukacje pod nazwą: Jak skutecznie zarządzać domowym budżetem? Wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się jak gospodarować domowymi pieniędzmi będą miały taką okazję.

Podczas zajęć eksperci odpowiedzą między innymi na pytania: jak efektywnie planować domowe wydatki, jak skutecznie oszczędzać pieniądze, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach finansowych oraz jak rozmawiać z dziećmi o pieniądzach.

Zgłoszenia należy dokonać mailowo na adres fundacjakoliber@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 513 753 515. Zajęcia są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Partnerami akcja są: Akademia Rodzinnych Finansów, Fundacja Koliber oraz Provident.

Czytaj również

Dyduch z numerem 1

Falstart Górnika

Zdrowy dzień

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~aga 24-08-2011 23:27
Tak,zarabiam 1200 zł i ulegam pokusie opłacenia mieszkania i prądu a za resztę szaleję cały miesiąc........za całe 700 zł. śmieszne

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Motoryzacyjne perełki

Ogrom atrakcji

Chronią przyrodę

Kuchciński nie zaszkodził

Remontują kamienice