MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Agresywny duet

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 29 sierpnia 2012, 7:27
Aktualizacja: 7:30
Autor: opr.red.
Fot. red.
Policjanci Wydziału Prewencji wałbrzyskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku rozboju 46–letnią kobietę i 15–letniego chłopaka. Dobrany duet zaatakował 28–letniego mężczyznę. Chcieli tylko papierosa, ale nie pogardzili portfelem i telefonem.

25 sierpnia patrolujący ulicę Piłsudskiego w Wałbrzychu policjanci zauważyli dwie osoby, kobietę i młodego chłopaka, szarpiących leżącego na ziemi mężczyznę. Natychmiast podjęli działania. Zatrzymali agresywną 46-latkę i jej 15-letniego kompana. Okazało się, że kobieta i chłopak zaatakowali przechodzącego ulicą 28-letniego mieszkańca Wałbrzycha żądając papierosa. Gdy spotkali się z odmową przewrócili 28-latka na ziemię i bijąc próbowali zabrać mu portfel oraz telefon komórkowy. Uniemożliwiła im to interwencja policji. W związku ze sprawą oboje zostali zatrzymani. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, natomiast nieletni do Policyjnej Izby Dziecka.

Wczoraj 46-latka usłyszała zarzut rozboju. Złożyła szczegółowe wyjaśnienia. Na wniosek policji Prokurator Rejonowy zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 12 lat pozbawienia wolności. O losach nieletniego zadecyduje sąd rodzinny.

źródło:http://www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Miasto broni strażników

Co z handlem w niedzielę?

Duda w Wałbrzychu

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~olsen 29-08-2012 12:38
hehe jaka ekipa 46 latka i 15 latek

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ukradł i sprzedał

Książ zapłaci czynsz

Wyborcza loteria

Złodzieje zatrzymani

Motorowerem pod wpływem