MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

96,67% graczy STS typuje Prawo i Sprawiedliwość jako zwycięzcę wyborów parlamentarnych

Wiadomości: REGION
Czwartek, 22 października 2015, 9:00
Aktualizacja: 13:40
Autor: red
Fot. użyczone
Bukmacherzy oraz gracze STS typują wyniki wyborów parlamentarnych, które odbędą się 25 października br. Faworytem do zwycięstwa jest Prawo i Sprawiedliwość – tak wskazali specjaliści z STS oraz 96,67% grających. W opinii analityków STS frekwencja wyniesie niecałe 47,5%. Bukmacherzy porównali również jedynki na listach do sejmu w poszczególnych województwach. W dolnośląskim, zdaniem bukmacherów, więcej głosów uzyska M. Stachowiak – Różecka (PiS), niż A. Chybicka (PO).

Województwo dolnośląskie:

Zdaniem specjalistów z STS, podczas najbliższych wyborów parlamentarnych w województwie dolnośląskim więcej głosów dostanie M. Stachowiak – Różecka (kurs 1.57), niż A. Chybicka (kurs 2.10). Niższy kurs na kandydatkę Prawa i Sprawiedliwości oznacza, że jest większe prawdopodobieństwo jej ewentualnego zwycięstwa. Bukmacherzy przeanalizowali również szanse poszczególnych kandydatów. Analitycy przewidują, że mandatów do sejmu nie zdobędą W. Bartnik (PiS) i M. Zieliński (PO).

Zwycięstwo w wyborach:

Analizy STS wskazują, że Prawo i Sprawiedliwość ma zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo niż Platforma Obywatelska. Kurs na PiS wynosi 1.01 natomiast na PO – 10.00. Oznacza to, że najwięcej można wygrać typując zwycięstwo Platformy. Za każde postawione 100 zł, jeśli jednak ta partia osiągnie lepszy wynik niż PiS, można wzbogacić się o 880 złotych. Zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości przewidują również gracze – w ten sposób obstawiło 96,67% typujących w STS.

Bukmacherzy wskazują również wyniki procentowe, jakie uzyskają poszczególne partie. Zdaniem specjalistów PiS osiągnie wynik nieco niższy niż 40% głosów. W tym przypadku kurs na mniej niż 40% wynosi 1.75, natomiast na wyższy niż 38% - 1.55. Podobnie obstawiają gracze – wynik niższy niż 42% dla Prawa i Sprawiedliwości typuje 59% klientów STS. Platforma Obywatelska, zdaniem bukmacherów, zdobędzie nieco mniej niż 24% głosów.

Frekwencja:

W opinii analityków STS frekwencja w wyborach parlamentarnych będzie wyższa niż 45,5% (kurs 1.50), ale nieznacznie niższa niż 47,5% (kurs 1.70). Gracze natomiast są przekonani, że frekwencja będzie bardzo wysoka. Aż 82% z nich postawiło, że przekroczy 47,5%.

Pełna oferta na www.sts.pl. Dane zostały opracowane na podtawie kilkunastu tysięcy kuponów.

Czytaj również

Sprawca usiłowania rozboju na 61–latce zatrzymany

Komisarz Elżbieta Bieńkowska przyjedzie do Wałbrzycha

Zaatakowała ochroniarza kamieniami

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Gobzre 22-10-2015 14:57
Lepszy PiS od PO, chociaż będę głosować na KORWiN.
~Darek 22-10-2015 15:09
KORWIN!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zmiany cennika opłat w pociągach Kolei Dolnośląskich

Robert Biedroń z krótką wizytą w Wałbrzychu

Wałbrzych pełen alimenciarzy

Bili go butelką i metalową rurką

Po co nam Unia?