MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

96,67% graczy STS typuje Prawo i Sprawiedliwość jako zwycięzcę wyborów parlamentarnych

Wiadomości: REGION
Czwartek, 22 października 2015, 9:00
Aktualizacja: 13:40
Autor: red
Fot. użyczone
Bukmacherzy oraz gracze STS typują wyniki wyborów parlamentarnych, które odbędą się 25 października br. Faworytem do zwycięstwa jest Prawo i Sprawiedliwość – tak wskazali specjaliści z STS oraz 96,67% grających. W opinii analityków STS frekwencja wyniesie niecałe 47,5%. Bukmacherzy porównali również jedynki na listach do sejmu w poszczególnych województwach. W dolnośląskim, zdaniem bukmacherów, więcej głosów uzyska M. Stachowiak – Różecka (PiS), niż A. Chybicka (PO).

Województwo dolnośląskie:

Zdaniem specjalistów z STS, podczas najbliższych wyborów parlamentarnych w województwie dolnośląskim więcej głosów dostanie M. Stachowiak – Różecka (kurs 1.57), niż A. Chybicka (kurs 2.10). Niższy kurs na kandydatkę Prawa i Sprawiedliwości oznacza, że jest większe prawdopodobieństwo jej ewentualnego zwycięstwa. Bukmacherzy przeanalizowali również szanse poszczególnych kandydatów. Analitycy przewidują, że mandatów do sejmu nie zdobędą W. Bartnik (PiS) i M. Zieliński (PO).

Zwycięstwo w wyborach:

Analizy STS wskazują, że Prawo i Sprawiedliwość ma zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo niż Platforma Obywatelska. Kurs na PiS wynosi 1.01 natomiast na PO – 10.00. Oznacza to, że najwięcej można wygrać typując zwycięstwo Platformy. Za każde postawione 100 zł, jeśli jednak ta partia osiągnie lepszy wynik niż PiS, można wzbogacić się o 880 złotych. Zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości przewidują również gracze – w ten sposób obstawiło 96,67% typujących w STS.

Bukmacherzy wskazują również wyniki procentowe, jakie uzyskają poszczególne partie. Zdaniem specjalistów PiS osiągnie wynik nieco niższy niż 40% głosów. W tym przypadku kurs na mniej niż 40% wynosi 1.75, natomiast na wyższy niż 38% - 1.55. Podobnie obstawiają gracze – wynik niższy niż 42% dla Prawa i Sprawiedliwości typuje 59% klientów STS. Platforma Obywatelska, zdaniem bukmacherów, zdobędzie nieco mniej niż 24% głosów.

Frekwencja:

W opinii analityków STS frekwencja w wyborach parlamentarnych będzie wyższa niż 45,5% (kurs 1.50), ale nieznacznie niższa niż 47,5% (kurs 1.70). Gracze natomiast są przekonani, że frekwencja będzie bardzo wysoka. Aż 82% z nich postawiło, że przekroczy 47,5%.

Pełna oferta na www.sts.pl. Dane zostały opracowane na podtawie kilkunastu tysięcy kuponów.

Czytaj również

Toyota Półmaraton

Będzie referendum?

Badora na czele

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Gobzre 22-10-2015 14:57
Lepszy PiS od PO, chociaż będę głosować na KORWiN.
~Darek 22-10-2015 15:09
KORWIN!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kuchciński nie zaszkodził

Falstart Górnika

Kładka – duże wrażenie

Znamy wszystkich kandydatów PiS–u

Poseł interweniuje