MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

9 milionów dla Parku Przemysłowego w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 19 marca 2012, 16:19
Aktualizacja: 16:20
Autor: opr. PAW
Fot. red
Rada Nadzorcza WSSE Invest Parki Sp. z o.o. podjęła uchwałę zobowiązującą Zarząd WSSE do przekazania 9 mln zł na potrzeby inwestycji Parku Przemysłowego w Wałbrzychu.

Decyzja ta jest efektem wspólnych działań Prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja, Członka Zarządu Województwa Jerzego Tutaja oraz przedstawiciela Ministerstwa Gospodarki.
- Park Przemysłowy w Wałbrzychu to projekt, na który Gmina pozyskała środki z UE. Dzięki nim udało się zrealizować I etap inwestycji – tj. budowę infrastruktury drogowej. II etap obejmuje uzbrojenie terenu i budowę hali produkcyjno-magazynowej dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oczekujemy, że Zarząd WSSE pilnie wykona uchwałę RN co w rezultacie pozwoli na rozwój strefy ekonomicznej i umożliwi pozyskanie do Wałbrzycha nowych inwestorów – komentuje prezydent Wałbrzycha.

Ponadto Rada Nadzorcza WSSE zobowiązała Zarząd WSSE do podjęcia działań zmierzających do wsparcia finansowego projektów infrastrukturalnych w gminach – udziałowcach WSSE , w tym Gminy Wałbrzych.

Czytaj również

Juwenalia PWSZ 2019

Szpak utknął w rynnie

Poseł Murdzek z wizytą w Boguszowie–Gorcach

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Kaziemirz 21-03-2012 21:14
Ciekawe co jeszcze jedna spółka bez przyszłości ma wspólnego z pozyskiwaniem inwestorów. Pewnie tyle samo co nowy zarząd. Bo jakoś nic nie słychać o nowych inwestycjach. Po Mando, do którego się przypięły jakoś cisza. No ale cóż, już nie ma spijania "śmietnki" po wywalonym w zeszłym roku zarządzie. No ale pieniędzy do wydania jest dużo, a jak się skończą? No to wtedy zmieni się zarząd

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zrobili porządek w okolicach zamku Cisy

Bili go butelką i metalową rurką

Zmarł pierwszy burmistrz Szczawna–Zdroju

Wałbrzych pełen alimenciarzy

Moc Maszyn w Starej Kopalni