MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

64–latek odpowie za kradzież karty płatniczej

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 6 marca 2019, 6:39
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Dzielnicowi wraz z policjantami referatu kryminalnego Komisariatu Policji V w Wałbrzychu zatrzymali w minioną sobotę 64–letniego mieszkańca Wałbrzycha, który miesiąc wcześniej podczas imprezy alkoholowej przywłaszczył sobie kartę bankomatową swojego znajomego, a następnie kilkunastokrotnie z niej skorzystał.

Do zdarzenia doszło pod koniec stycznia tego roku. Dwóch wałbrzyszan spożywało razem alkohol na imprezie. Jeden z mężczyzn wpadł wtedy na pomysł, iż ukradnie drugiemu kartę bankomatową. Dopiero po dłuższym czasie pokrzywdzony zorientował się, że nie jest już w jej posiadaniu, a z jego konta bankowego zniknęło kilkaset złotych. Nie wiedział też, kto jest sprawcą przestępstwa.

Poinformowani o zdarzeniu policjanci piątego komisariatu ustalili, kto stoi za sprawą przywłaszczenia mienia oraz 12-krotnej kradzieży z włamaniami na konto bankowe i 2 marca wieczorem zatrzymali 64-latka przy ul. Dąbrowskiego w Wałbrzychu. Wałbrzyszanin przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Za wszystkie przestępstwa mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
1
20%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

44–latek zdemolował mieszkanie otrzymane od gminy

Trzech nastolatków napadło na 17–latka

Szef PO z wizytą w Wałbrzychu

Z jednego ze sklepów wykradł dwie konsole do gier

Wałbrzych pełen alimenciarzy

Ukradł portfel znaleziony przez przypadkowego przechodnia

Jarmark Średniowieczny na zamku Grodno

"Bransoletki życia" dla seniorów