MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

62–latka na drodze dwujezdniowej wjechała pod prąd i doprowadziła do czołowego zderzenia z innym pojazdem

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 3 października 2018, 12:11
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Wczoraj wieczorem w Wałbrzychu na ul. Noworudzkiej, która jest drogą dwujezdniową, doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Policjanci na miejscu ustalili, że 62-letnia kierująca skręcając w lewo z ul. Kamienieckiej w ul. Noworudzką wjechała swoim pojazdem na jezdnię przeznaczoną do jazdy w przeciwnym kierunku i doprowadziła do zderzenia z jadącym prawidłowo samochodem kierowanym przez 31-letnią mieszkankę Jedliny-Zdroju. To zdarzenie mogło zakończyć się tragedią i szczęście, że nikt w nim nie zginął.

Była godzina 19:30, kiedy dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu otrzymał informację o poważnym w skutkach wypadku drogowym na ul. Noworudzkiej w Wałbrzychu. Podejrzewana o doprowadzenie do zdarzenia 62-letnia kobieta tłumaczyła funkcjonariuszom, że wjechała pod prąd, gdyż nie zauważyła znaku nakazu jazdy po właściwej stronie drogi. Policjanci odebrali kierującej, mieszkającej na co dzień w Kotlinie w województwie wielkopolskim, prawo jazdy za pokwitowaniem.

Na miejsce wezwane zostały także Zespoły Ratownictwa Medycznego, które przewiozły do szpitala trzy osoby, w tym 10-letnie dziecko. Policjanci ustalili, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obie kierujące zostały na miejscu przebadane przez policjantów na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobiety były trzeźwe.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
13%
Złości
13
87%
Przeraża

Czytaj również

Skumulował winy

Dyduch z numerem 1

Ratują koźlęta

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Macho 3-10-2018 18:12
Już dawno pisane było że do garów a w tym wieku to na drutach robić - szaliki oczywiście ;)
~obronca 3-10-2018 20:37
macho,Taki wypadek mógł zdarzyć się w każdym wieku, wiek nie ma tu znaczenia. Cieszmy się że nikt nie ucierpiał.
~Drajwer 4-10-2018 16:57
No bez jaj !!!! Tamta małolata nie widziała że ma inne auto na swoim pasie? Prosty odcinek drogi a tu bęc. Poszkodowanej tez powinno zabrać się prawko i skierować na badania psychotechniczne z naciskiem czy posiada zdolność odróżniania różnych sytuacji przed sobą. A na babcia powinna już wrócić autobusem do siebie i poruszać się środkami transportu publicznego.bedzie to najbezpieczniejsze dla wszystkich.
~trajfer 4-10-2018 18:57
tak - nie wiedziała, bo przed nią jechał inny samochód i nagle przed samym zdarzeniem sam uniknął wypadku zjeżdżając na prawo mądralo jeden

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Uroczyste obchody

Kontrolowali drogi

Falstart Górnika

Wjechał do rowu

Na gorącym uczynku