MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

52–latek, który pobił innego wałbrzyszanina, zatrzymany przez policjantów

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 29 maja 2019, 6:40
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali w minioną sobotę wieczorem 52–latka, który dwa dni wcześniej na ulicy zaatakował 61–letniego wałbrzyszanina. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami cała trafił do szpitala.

Do niebezpiecznej dla życia i zdrowia sytuacji doszło w poprzedni czwartek około godziny 9:30 w rejonie wałbrzyskiego pl. Grunwaldzkiego. 52-latek dotkliwie pobił znanego mu osobiście pokrzywdzonego, z którym od wielu lat był skonfliktowany. Napastnik następnie uciekł z miejsca zdarzenia. 61-latek natomiast chwilę później trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy. Powiadomieni o przestępstwie wałbrzyscy policjanci drugiego komisariatu w sobotę po godzinie 20:00 zatrzymali agresywnego mężczyznę w mieszkaniu przy ul. Piasta w Wałbrzychu.

Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia przestępstwa i odpowie teraz za naruszenie u innej osoby czynności narządów ciała powyżej 7 dni, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat. Decyzją Prokuratora Rejonowego w Wałbrzychu sprawca objęty został dozorem policyjnym oraz zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego.

Twoja reakcja na artykuł?

1
13%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
2
25%
Smuci
3
38%
Złości
2
25%
Przeraża

Czytaj również

Wyburzenia w Walimiu

Fundacja Tokarczuk

Potrącenie na pasach

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Troll 5-06-2019 21:57
Słabo, skoro ten zatrzymany też nie trafił do szpiltala.Co za sprawiedliwość.;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kolejne odkrycie

Pieszy w szpitalu

Trzeźwi kierowcy

Taniec ich pasją

Napisz tekst