MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

4–letnia dziewczynka wypadła przez okno

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 29 kwietnia 2013, 12:29
Aktualizacja: 12:41
Autor: opr.red.
Fot. red.
Czteroletnia dziewczynka wypadła z okna mieszkania na drugim piętrze w Wałbrzychu. Trafiła do szpitala. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał sprawować nad nią opiekę. Był kompletnie pijany.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zostali poinformowani o dziecku, które wypadło z okna mieszkania mieszczącego się na drugim piętrze. Czterolatka trafiła do szpitala.

Policjanci zatrzymali w tej sprawie 30-letniego mężczyznę, który miał sprawować nad dziewczynką opiekę. Jak się okazało po przewiezieniu do komendy był kompletnie pijany. Badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Trafił do policyjnego aresztu. Swoim zachowaniem naraził dziecko na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Teraz grozić mu może kara nawet do 3 lat więzienia.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Kuchciński nie zaszkodził

Co ze stadionem?

Poseł interweniuje

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Ewik 12-05-2013 2:12
Nawet do 3 lat wiezienia - to ma byc jakas komedia ?! Bo ja myslalam,ze dramat,a raczej TRAGEDIA LUDZIE !!! I co za dobre spr wyjdzie po 2 latach i to ma byc sprawiedliwosc ? Tyle jest warte dla Was zdrowie i zycie tej biednej, czteroletniej dziewczynki?! ZENADA.....

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Schował się w wersalce

Próby wyłudzeń

W warunkach recydywy

Uratowali desperata

Falstart Górnika