MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

44–latek zatrzymany za przywłaszczenie torebki i włamania na konto bankowe

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 16 maja 2019, 6:33
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
44–letni wałbrzyszanin przywłaszczył sobie znalezioną w autobusie komunikacji miejskiej torebkę z pieniędzmi, telefonem komórkowym oraz dokumentami. Mężczyzna gotówkę wydał oraz kilkakrotnie skorzystał z karty bankomatowej.

10 października zeszłego roku pokrzywdzona kobieta przez nieuwagę pozostawiła w autobusie komunikacji miejskiej torebkę z rzeczami osobistymi. Znajdował się w niej portfel z pieniędzmi, dokumentami oraz kartą płatniczą, a także telefon komórkowy. Sytuację wykorzystał 44-latek, który znalazł zgubione mienie i zamiast zwrócić je właścicielce, przywłaszczył sobie.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz piątego komisariatu ustalili, kto może stać za tym przestępstwem i zatrzymali mężczyznę we wtorek rano w jednym z budynków przy ul. Słowackiego w Wałbrzychu. Mężczyzna przyznał się do przywłaszczenia torebki oraz 5-krotnego włamania na konto bankowe poprzez wykorzystanie znajdującej się w niej karty płatniczej, a także złożył wyjaśnienia.

44-latek stanie teraz przed sądem. Za kratami więzienia może spędzić nawet 10 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

5
56%
Cieszy
1
11%
Hahaha
1
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
11%
Złości
1
11%
Przeraża

Czytaj również

Upodobał sobie Podzamcze

Jacek C. na wolności

Popierają Dudę

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~randalfff 16-05-2019 14:07
Jakim to trzeba być dzbanem ,aby zrobić coś takiego wiedząc że w autobusie jest Monitoring .. Powinien dostać dodatkowo Oscara DZBANA ROKU

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Brawo seniorzy!

Sąd swoje, a oni swoje...

Kumulacja przewinień

Miasto broni strażników

Zapalniczką po karoserii