MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

43–letnia kobieta zatrzymana przez „kryminalnych” za posiadanie i handel narkotykami

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 6 marca 2018, 14:22
Aktualizacja: 15:24
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Narkotyki w postaci amfetaminy ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań przy ul. Niepodległości w Wałbrzych policjanci „kryminalni” wałbrzyskiej komendy. Funkcjonariusze realizując informację własną zatrzymali do tej sprawy 43–letnią mieszkankę naszego miasta.

Kobieta została zatrzymana 2 marca około godziny 17:30 w wyniku działań operacyjnych. Wałbrzyszanka w miejscu zamieszkania przechowywała środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było przygotować ponad 140 porcji handlowych tego narkotyku. W trakcie czynności z zatrzymaną policjanci ustalili, że podejrzana także sprzedawała środki psychotropowe innym osobom.

43-latka stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków oraz handel nimi wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 10.

Czytaj również

Kontrolowali drogi

Falstart Górnika

Mistrzostwa w biathlonie

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~whatthefuck 6-03-2018 16:13
A myślałem, że dilerka to domena osób młodych, 43 lata i bieganie z futrem?. Bieda i brak pracy z dobrymi zarobkami często zmusza ludzi do dodatkowej 'działalności', trochę to smutny fakt.
~ 8-03-2018 6:23
ile to jest porcj handlowa ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radni będą głosować w sprawie referendum

Schował się w wersalce

Nietrafiona zemsta

Wzmożone kontrole

Wpadł na Kamiennogórskiej