MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

37–letni mieszkaniec Jaworzyny Śląskiej napadł w Wałbrzychu na ekspedientkę

Wiadomości: Wałbrzych/Jaworzyna Śląska
Czwartek, 18 października 2018, 13:22
Aktualizacja: 15:26
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze Zespołu Operacyjno–Rozpoznawczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu w toku przeprowadzonych czynności operacyjnych zatrzymali 37–letniego mieszkańca Jaworzyny Śląskiej, który jest podejrzany o dokonanie w miniony wtorek rozboju na ekspedientce sklepu znajdującego się w dzielnicy Nowe Miasto.

16 października przed południem policjanci otrzymali zgłoszenie o rozboju, do którego doszło w sklepie przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu. Na miejscu okazało się, że pokrzywdzona najpierw została uderzona przez 37-latka ręką w twarz, a następnie mężczyzna próbował ukraść pieniądze z zamkniętej kasy. Plan nie powiódł się i ostatecznie sprawca dokonał kradzieży leżących na półkach produktów spożywczych. Funkcjonariusze ustalili także, że przestępca dodatkowo groził kobiecie pozbawieniem życia.

Kolejne wykonane czynności doprowadziły policjantów do Jaworzyny Śląskiej. To właśnie tam mieszkał sprawca rozboju. Mundurowi zatrzymali mężczyznę na jednej z ulicy tej miejscowości tego samego dnia wieczorem. Podejrzany odpowie teraz przed sądem za rozbój oraz groźby karalne. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12. Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu w stosunku do 37-latka zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Twoja reakcja na artykuł?

5
31%
Cieszy
3
19%
Dziwi
0
0%
Nudzi
2
13%
Smuci
2
13%
Złości
4
25%
Przeraża

Czytaj również

Ropa w cenie

Radni będą głosować w sprawie referendum

Kradł paliwo

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~MK74 19-10-2018 7:56
Kogo to cieszy ?? Chcialbym zobaczyc wasze miny gdyby to byla wasza matka lub zona ta ekspedietka - gamonie !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dyduch z numerem 1

Co ze stadionem?

Ratują koźlęta

Próby wyłudzeń

Posiedzi w Czechach