MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

37 Rajd Elmot Krause. Podsumowanie

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 17 maja 2009, 14:02
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 listopada 2009, 13:00
Autor: Kuba
Fot. admin
Drugi dzień zmagań kierowców to trzy pętle, krętych , szybkich i zarazem widowiskowych Os–ów
Jadący Subaru Impreza Kajetan Kajetanowicz pilotowany przez Jacka Rathe wygrali 37 Rajd Elmot Krause, tuż za nimi uplasował się zwycięzca wczorajszego etapu Tomasz Kuchar, najniższy stopień na „pudle” zajęli jadący z numerem 1 Michał Sołowiow , tracąc do lidera 21.7 sek.

3 Rajd Świdnicki to zmagania kierowców z tzw. „drugiej ligi”, których efektowne przejazdy zachwycały licznie zgromadzonych kibiców.

Pierwsze miejsce załogi Jarosław Szeja / Marcin Szeja ( Honda Civic) to wynik doskonalej rywalizacji, która miała miejsce w okolicach Świdnicy. Ze strata 1,8 sek. Do zwycięzcy zameldowali się Elźbieciak / Wątroba (Opel Astra GSI) , brązowe trofeum natomiast wywalczyła załoga Mikołajczyk / Mikołajczyk (Peugeot 306 S16)

Wałbrzyska załoga Nykiel / Heller jadąca świetnie przygotowanym Oplem Astrą Gsi narzuciła sobie niesamowite tempo od początku do końca uzyskuję przy tym bardzo dobre siódme miejsce w klasyfikacji generalnej.

Drugą załogę reprezentującą Wałbrzych byli Osuch / Szczepański , którzy mimo bardzo równej jazdy musieli pożegnać się z rajdem po bardzo groźnie wyglądającym wypadku na os-ie siódmym, na szczęście załoga nie odniosła obrażeń , czego nie można powiedzieć o ich samochodzie, miejmy jednak nadzieje, że zawodnikom uda się szybko odbudować samochód i jeszcze nie raz pokażą na co ich stać.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szkolenie dla rodzin

Pancerz i Matusik z medalami

Popierają Andrzeja Dudę

Murem za Dudą

Były premier w Wałbrzychu

Dobry bieg i fatalne strzelanie

Minersi się szykują

Pobiegną tropem