MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 6 czerwca
im. Danuty, Dominiki

36–latka ukradła kolekcję kart z piłkarzami...

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 9 czerwca 2018, 6:34
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Praca operacyjna wałbrzyskich policjantów Komisariatu Policji I w Wałbrzychu doprowadziła do zatrzymania 36–letniej kobiety, która dokonała kradzieży kart i naklejek z polskimi piłkarzami z jednego z marketów na terenie miasta. Wałbrzyszanka najwyraźniej chciała mieć całą kolekcję wyłącznie dla siebie.

Do zdarzenia doszło 23 maja tego roku w jednym ze sklepów znajdujących się w dzielnicy Podzamcze. Kobieta, wykorzystując nieuwagę personelu marketu, ukradła 110 saszetek z naklejkami oraz 116 saszetek z kartami kolekcjonerskimi polskich piłkarzy jadących na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej do Rosji.

Funkcjonariusze pierwszego komisariatu realizując własne informacje ustalili, kto jest odpowiedzialny za kradzież i 5 czerwca około godziny 10.00 zatrzymali 36-latkę w jednym z mieszkań przy ul. Długiej w Wałbrzychu. Straty oszacowane zostały na kwotę ponad 560 złotych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Wałbrzyszanka podczas czynności procesowych przyznała się do przestępstwa. Podejrzana odpowie teraz przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

Czytaj również

Więcej tytoniu nie sprzeda

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Napadła na dzieci

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~Gosc 9-06-2018 7:59
Taka kara za głupie kartki z biedronki? Ich wartość jest zerowa, ok ukradła ale rolka papieru toaletowego ma większą wartość niż te kartki pseudo kolekcjonerskie
~Hanka 9-06-2018 21:34
Żenada
~szóste nie kradnij, złodziejko! 10-06-2018 10:21
Naraziła na stres pracowniczkę Biedronki, której te kartki ukradła. Powinna zostać ukarana tak, żeby zapamietała do końca życia to, co normalni wiedza z dekalogu: szóste "nie kradnij"!
~wyzwalacz 10-06-2018 11:30
Ukradła, a więc nie ukarana będzie dalej kraść. Nieważne czy rolkę papieru czy miliony. Kara musi być bo inaczej dojdzie do zdziczenia społecznego. Gość sam pewnie jest złodziejem.
~D... 10-06-2018 15:13
Albo autor tego tekstu jest i_d_i_o_t_ą, albo za takich uważa czytelników! Za kradzież naklejek, która - jak każda kradzież - na pewno jest naganna, nikt nikogo do więzienia zamykać nie będzie. Bezmyślne cytowanie przepisów karnych prowadzi do takich absurdalnych wynurzeń, a ich istnienie jest znakiem dzisiejszych czasów: teksty do mediów tworzą półgłówki, które zakładają, że czytelnicy prezentują taki sam poziom. Prasa schodzi na psy, zamiast rzetelnej informacji, ciągle tylko pościg za tanią sensacją, nawet jeśli sprawa dotyczy... naklejek :-/
~Gosc 11-06-2018 5:57
Do wyzwalacz nie obrażaj i nie posadzaj ciulu. Pomysł ile wygenerowano to kosztów, które z naszych podatków poszły na ta akcje policji. Idź i zapłać tymimkartkami w biedronce za zakupy poznasz ich wartość.
~wyzwalacz 11-06-2018 10:02
Jest coś takiego jak ,,koszty szkodliwości społecznej". Jednak to pojecie jest zbyt abstrakcyjne dla tak zdegenerowanych osobników o mentalności żula jak ty.
~Ja 11-06-2018 15:42
Koszt szkodliwości społecznej - czyli biedronka jest społeczeństwa? Pierniczysz kolego. Weź się za robotę lepiej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sparingi Górnika

Zabiegają o przyjazd prezydenta

Groził morderstwem

Duda przed Trzaskowskim

Jeżdżą bez uprawnień