MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

34–letnia świdniczanka zatrzymana na gorącym uczynku usiłowania kradzieży samochodu

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 30 stycznia 2019, 8:36
Aktualizacja: 10:41
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 34–letnią mieszkankę Świdnicy, która usiłowała ukraść samochód swojemu znajomemu.

Policjanci drugiego komisariatu sygnał o usiłowaniu kradzieży z włamaniem do samochodu otrzymali w minioną niedzielę wieczorem. Na miejscu funkcjonariusze słuchając relacji pokrzywdzonego ustalili, że 34-latka już w poprzednią środę ukradła mu samochód, kiedy ten odwiedził ją w miejscu jej zamieszkania i pozostał u niej na noc. Mężczyzna nie zgłaszał tego faktu Policji, gdyż w czwartek we własnym zakresie odnalazł swój pojazd zaparkowany przy ul. Wysockiego w Wałbrzychu. Pokrzywdzony liczył także, że 34-latka dobrowolnie odda mu skradzione kluczyki od samochodu i od mieszkania.

Kobieta nie dała jednak za wygraną i po kilku dniach – 27 stycznia około godziny 13:00 - ponownie próbowała dokonać kradzieży tego samego pojazdu wartego 12 tysięcy złotych. Ze względu na zainstalowane w pojeździe zabezpieczenie, to jej się jednak nie udało. Pokrzywdzony wiedząc o drugiej próbie kradzieży z włamaniem do swojego samochodu, postanowił ostatecznie powiadomić Policję.

34-latka wpadła na gorącym uczynku przestępstwa jeszcze tego samego dnia wieczorem. Kobieta została zatrzymana przez funkcjonariuszy drugiego komisariatu, kiedy próbowała po raz trzeci odjechać pojazdem. Świdniczanka stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
3
27%
Dziwi
2
18%
Nudzi
1
9%
Smuci
0
0%
Złości
5
45%
Przeraża

Czytaj również

Próba samobójcza

Uratowali desperata

Haszysz i marihuana

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Troll 30-01-2019 11:56
Hm..Nieźle sobie policzyła "za nocki".Skarbówka oczywiście przy takiej "działalności" dziwnie bezradna.Nawet jej "tam" nie wmontowała kasy fiskalnej.
~Anna 30-01-2019 18:41
Dziwię się że facet sobie używa kobiety a gdy ona w zamian chce użyć jego gabloty to ten leci na policję. Żeby się sknera nie zdziwił jak dziewoja w ramach zemsty zgłosi że ją ciupciał bez jej zgody!
~Biskup Mordowicz 30-01-2019 21:46
do: ~Anna (18:41)
A do tego robił to bez zabezpieczenia. Dziwny gość. Pewnie jest przekonany do tezy, ze pochwa zużywa się znacznie wolniej niż auto.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Falstart Górnika

Kuchciński nie zaszkodził

Radni będą głosować w sprawie referendum

Mistrzostwa w biathlonie

Areszt dla awanturnika