MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

33–latek trzymał narkotyki w toalecie oraz w lodówce

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 14 grudnia 2018, 14:31
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Duże ilości narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy.

33-latek w miejscu zamieszkania przechowywał środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było przygotować ponad 900 porcji handlowych tego narkotyku, a także substancje odurzające w postaci marihuany. W tym drugim przypadku mowa o kilkudziesięciu porcjach handlowych. Woreczek oraz zawiniątka z amfetaminą mężczyzna ukrywał w lodówce, natomiast woreczek z suszem roślinnym w metalowym kubeczku w toalecie.

W trakcie czynności procesowych policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz drugiego komisariatu ustalili dodatkowo, że podejrzany sprzedawał środki psychotropowe oraz odurzające innym osobom. W związku z tym prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu zastosował w stosunku do wałbrzyszanina dozór policyjny.

Mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków oraz handel nimi wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

2
18%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
9%
Nudzi
8
73%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Hołd dla Generała

Pozytywne wibracje

13–latek za kierownicą

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~freedom 15-12-2018 1:37
Ósmego dnia zabiłem smoka w przedpokoju

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Gang Olsena

Nieudany napad na kantor

Remontują trybuny

Okradł dziadka

Oszustwo "na szwagra"