MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

32–latek okradł nietrzeźwego mężczyznę

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 16 listopada 2018, 11:32
Aktualizacja: 11:35
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
32–latek wykorzystał sytuację i ponad miesiąc temu okradł leżącego na ulicy nietrzeźwego mężczyznę. W minioną środę wałbrzyszanin trafił w ręce policjantów drugiego komisariatu.

Do feralnego zdarzenia doszło 13 października tego roku na ul. Niepodległości w Wałbrzychu. Sprawca wykorzystał fakt upojenia alkoholowego 50-letniego mieszkańca naszego miasta i ukradł mu plecak z zawartością telefonu komórkowego, złotego łańcuszka, okularów, dokumentów oraz karty bankomatowej. Następnie złodziej kilkakrotnie wykorzystał skradzioną kartę powodując straty w łącznej kwocie blisko 6 tysięcy złotych na rzecz pokrzywdzonego.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali 14 listopada wieczorem w miejscu zamieszkania przy ul. Moniuszki w Wałbrzychu podejrzewanego o ten czyn 32-latka. Mężczyzna podczas czynności procesowych przyznał się do kradzieży oraz włamań na konto bankowe. Za popełnione czyny za kratami więzienia może spędzić nawet 10 lat. Funkcjonariusze odzyskali wartościowe przedmioty w postaci telefonu komórkowego oraz złotego łańcuszka.

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
1
14%
Dziwi
0
0%
Nudzi
1
14%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Skumulował winy

Znamy wszystkich kandydatów PiS–u

Handlował narkotykami

Użądliła ją pszczoła

Falstart Górnika

Nadmierna prędkość

Kładka – duże wrażenie

Kuchciński nie zaszkodził