MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

300 złotych na łapówkę

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 6 grudnia 2013, 6:25
Autor: opr.red.
Fot. red.
32–letni mężczyzna kierowca chcąc uniknąć odpowiedzialności za popełnienie szeregu wykroczeń chciał wręczyć policjantom pieniądze w kwocie 300 zł. Funkcjonariusze natychmiast poinformowali przełożonych. Teraz podejrzany za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Policjanci z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu podczas kontroli drogowej wezwali kierującego samochodem marki Star do zatrzymania się. Zatrzymanym okazał się 32-letni mieszkaniec Młyńska. Kierowca nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. Wobec zaistniałej sytuacji funkcjonariusze sprawdzili także stan techniczny pojazdu, w którym ujawnili szereg usterek technicznych.

Mężczyzna został doprowadzony do policyjnego radiowozu. Tam w trakcie wykonywanych czynności służbowych przez policjantów 32-latek chcąc uniknąć odpowiedzialności za swoje zachowanie, zaproponował funkcjonariuszom 300 złotych. Policjanci o tym fakcie natychmiast powiadomili swoich przełożonych. Podejrzany teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Ropa w cenie

Zaatakowali taksówkarza

Uratowali desperata

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~volter 6-12-2013 8:03
ten kierowca urwał się z choinki. Powinien przede wszystkim wziąc pod uwagę to że w patrolu jest ich dwóch jak przeliczyli monetę to wyszło im że żadna rewelacja.Choć miałem przypadek w Wałbrzychu że wzieli za odstąpienie butelkę wódki i karton soku .Pewnie miałem szczęście że byli na kacu łotry.Możecie teraz wypisywać na mnie co chcecie , jeżdze po tym mieście w nocy jakieś 30 lat i widziałem wiele .Chętnie opiszę sytuację gdzie panowie policjancji skroili blisko 4000 za odstąpienie od czynności od pijanego kierowcy.
~ 6-12-2013 9:06
pewnie dal za mało i go wyśmiali

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radni będą głosować w sprawie referendum

Dyduch z numerem 1

Co ze stadionem?

Wylądował w rowie

Wykryli nieprawidłowości