MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

28–latek tymczasowo aresztowany za pobicie

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 11 maja 2018, 12:06
Aktualizacja: 14:18
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
28–letni mieszkaniec Wałbrzycha decyzją sądu tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy za wtargnięcie do jednego z wałbrzyskich mieszkań i pobicie 37–letniego lokatora. Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu sprawca został zatrzymany tuż po zdarzeniu.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu 5 maja około godziny 22:30 otrzymał zgłoszenie o naruszeniu miru domowego, do którego doszło w jednym z mieszkań budynku znajdującego się przy ul. Niepodległości w Wałbrzychu. Wysłani na miejsce policjanci szybko ustalili, że 37-letni właściciel mieszkania został dotkliwie pobity, w wyniku czego doznał poważnych obrażeń twarzy oraz kręgosłupa.

Podjęte przez funkcjonariuszy prewencji natychmiastowe działania doprowadziły do zatrzymania na miejscu zdarzenia sprawcy pobicia. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Odpowie on za naruszenie czynności narządów ciała powyżej 7 dni, za co grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Decyzją Sądu Rejonowego w Wałbrzychu 28-latek najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Czytaj również

Dyduch z numerem 1

Co ze stadionem?

Agresywny 27–latek

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Bokser.. 11-05-2018 23:39
Szkoda ze tak ten poszkodowany ma sile pic juz piwka w miejscu publicznym.i sikac w miejscach publicznych...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Poszukują świadków

Kradł paliwo

Krewki pensjonariusz

Odzyskali motocykl

Ratują koźlęta