MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

27–latek zatrzymany przez policjantów na gorącym uczynku włamań do piwnic

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 19 września 2018, 12:38
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
27–letni wałbrzyszanin zatrzymany przez policjantów Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu na gorącym uczynku włamań do piwnic budynków znajdujących się przy ul. Ogińskiego w Wałbrzychu.

Policjanci prewencji otrzymali zgłoszenia od mieszkańców Wałbrzycha o podejrzanej osobie, która penetruje piwnice budynków znajdujących się w dzielnicy Nowe Miasto w miniony wtorek około godziny 13:00. Funkcjonariusze udali się na miejsce i zatrzymali sprawcę na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem do jednego z pomieszczeń.

Przestępcą okazał się 27-letni mieszkaniec naszego miasta. Mężczyzna chodził od budynku do budynku i kolejno wyłamywał kłódki zabezpieczające piwnice w celu dokonania kradzieży. W żadnym z 9 pomieszczeń złodziej nie znalazł wartościowych przedmiotów, które byłby w jego zainteresowaniu, jednak za każdym razem wyrządzał szkody na rzecz lokatorów.

27-latek przyznał się do popełnienia wszystkich czynów i złożył wyjaśnienia. Przed sądem odpowie za usiłowanie kradzieży z włamaniami. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

1
20%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
40%
Złości
2
40%
Przeraża

Czytaj również

Falstart Górnika

Otwarte warsztaty

Wzmożone kontrole

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Troll 19-09-2018 18:13
Zima powoli nadciąga, więc facio chciał mieć pewnie zapewniony wikt i opierunek za frico.Nihil novi...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dyduch z numerem 1

Odsiedzi z nawiązką

Na gorącym uczynku

Radni będą głosować w sprawie referendum

Mistrzostwa w biathlonie