MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

25–latek dokonał kradzieży ponad 600 litrów paliwa

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 24 października 2018, 6:37
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Przymocował na samochodzie skradzione wcześniej tablice rejestracyjne, przyjechał nim na stację benzynową pomimo aktualnego zakazu kierowania pojazdami, zatankował ponad 600 litrów benzyny i odjechał nie płacąc za zakupy.

Do zdarzenia doszło na początku października tego roku na jednej ze stacji paliw w Wałbrzychu. Złodziej podjechał samochodem pod dystrybutor i mając w bagażniku pojemny zbiornik na paliwo zatankował aż 600 litrów benzyny, a następnie uciekł. Chcąc zmylić policjantów, na pojeździe mężczyzna umieścił tablice rejestracyjne skradzione z innego samochodu. Funkcjonariusze Komisariatu Policji I w Wałbrzychu szybko ustalili podejrzewanego o ten czyn 25-latka. Kwestią czasu było tylko jego zatrzymanie.

Młody wałbrzyszan trafił ostatecznie w ręce patrolujących ul. Sokołowskiego w Wałbrzychu funkcjonariuszy w minioną niedzielę. Policjanci pierwszego komisariatu ustalili podczas czynności dodatkowo, że mężczyzna w momencie dokonania kradzieży paliwa jechał samochodem, pomimo orzeczonego przez sąd, zakazu kierowania pojazdami i zabezpieczyli skradzione tablice rejestracyjne oraz samochód, którym dokonał przestępstwa.

25-latek przyznał się do popełnienia wszystkich czynów i stanie teraz przed sądem. Grozi mu łączna kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
33%
Dziwi
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
50%
Przeraża

Czytaj również

Kradł paliwo

Radni będą głosować w sprawie referendum

"Blik" w modzie

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~aswq1 24-10-2018 18:51
Czy odzyskano skradzione paliwo?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kładka – duże wrażenie

Co ze stadionem?

Falstart Górnika

Wjechał do rowu

Toyota Półmaraton