MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

23–latek odpowie za przywłaszczenie torebki oraz posiadanie narkotyków

Wiadomości: REGION, Szczawno-Zdrój
Wtorek, 13 marca 2018, 6:43
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Praca operacyjna wałbrzyskich policjantów pozwoliła na zatrzymanie w miniony piątek 23–letniego mieszkańca Szczawna–Zdroju. Mężczyzna dokonał w lutym tego roku przywłaszczenia kobiecej torebki, a podczas zatrzymania posiadał narkotyki.

Mężczyzna został zatrzymany 9 marca w godzinach wieczornych w swoim mieszkaniu przy ul. Solickiej w Szczawnie-Zdroju przez policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Funkcjonariusze realizując informacje własne ustalili, że 23-latek 11 lutego 2018 roku wykorzystał okazję i przywłaszczył pozostawioną w przymierzalni jednego ze sklepów przez 41-latkę torebkę, w której był portfel, dokumenty, karty bankomatowe oraz klucze.

Mundurowi uzyskali także informację o tym, iż mieszkaniec Szczawna-Zdroju może posiadać przy sobie narkotyki. W toku czynności procesowych policjanci ujawnili przy mężczyźnie niewielkie ilości amfetaminy oraz marihuany. Funkcjonariusze odzyskali także przywłaszczoną torebkę.

23-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za popełnione czyny grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz wysoka grzywna.

Czytaj również

Odzyskali motocykl

Budują na Staszica

Kładka – duże wrażenie

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~... 13-03-2018 10:53
Upierdolic ręce!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Znamy wszystkich kandydatów PiS–u

Wpadł na Kamiennogórskiej

Skumulował winy

Użądliła ją pszczoła

Radni będą głosować w sprawie referendum