MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

22–latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 25 maja 2019, 8:35
Autor: red
Środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać blisko 2 tysiące porcji handlowych narkotyków ujawnili i zabezpieczyli w minioną środę w jednym z wałbrzyskich mieszkań policjanci kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Policjanci kryminalni ustalili, że młody wałbrzyszanin w swoim mieszkaniu przy ul. Wajdy w Wałbrzychu przechowuje narkotyki w postaci amfetaminy. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli dwa woreczki, w których znajdowały się środki psychotropowe. Było to łącznie blisko 2 tysiące porcji handlowych tych narkotyków. W trakcie dalszych czynności z zatrzymanym policjanci kryminalni wraz z funkcjonariuszami drugiego komisariatu udowodnili 22-latkowi także handel amfetaminą. Wałbrzyszanin przyznał się do 26-krotnego zarobkowego udzielania innym osobom narkotyków.

Podejrzany stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości amfetaminy wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz handel nią grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu zastosował wobec wałbrzyszanina dozór policyjny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
100%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Miasto broni strażników

Areszt zamiast interwencji

Popierają Dudę

Przyjedzie Duda

Dojedziesz do Skalnego Miasta

Trzaskowski triumfuje w Wałbrzychu

Namówił 11–latkę do przestępstwa

Perfumy i sprzęt sportowy