MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

22–latek ma już bogatą kryminalna kartotekę

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 7 lutego 2019, 6:43
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
22–letni mieszkaniec naszego miasta trafił w minioną sobotę w ręce policjantów Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna odpowiedzialny jest za kradzież, włamania do piwnic, a także zniszczenie mienia.

Policjanci prewencji zatrzymali mężczyznę przy ul. Bogusławskiego w Wałbrzychu. Podczas dalszych czynności funkcjonariusze drugiego komisariatu udowodnili wałbrzyszaninowi, iż na początku stycznia tego roku ukradł motorower o wartości około 2 tysięcy złotych, który ostatecznie w toku wykonanych działań operacyjnych policjanci odzyskali.

22-latek odpowiedzialny jest również za zniszczenie w listopadzie zeszłego roku ogrodzenia trybun stadionu sportowego przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu. W tym przypadku straty wyniosły 1500 złotych. Wałbrzyszanin w ciągu ostatnich 7 miesięcy dwukrotne włamał się także oraz dwukrotne usiłował włamać do tego samego pomieszczenia piwnicznego jednego z budynków w dzielnicy Nowe Miasto, powodując straty w kwocie 1 tysiąca złotych.

W trakcie czynności procesowych wałbrzyszanin przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Za kradzież, kradzieże z włamaniami oraz zniszczenie mienia 22-latek może trafić za kraty więzienia na 10 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
1
20%
Smuci
0
0%
Złości
4
80%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sprawa burmistrza Jacka C. ma charakter rozwojowy

56–latek przywłaszczył piłę spalinową

Drugi ze sprawców usiłowania rozboju na 61–letniej wałbrzyszance zatrzymany

Prezydent Szełemej wysoko oceniony w rankingu Newsweeka

Wpadli na kradzieżach

Miejskie Zakończenie Roku Szkolnego

22–latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Tymczasowy areszt dla 36–latka za posiadanie znacznej ilości narkotyków