MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

21–latek zatrzymany z narkotykami

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 17 października 2018, 11:31
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
21–letni mieszkaniec naszego miasta trafił w poprzednim tygodniu w ręce policjantów Komisariatu Policji II w Wałbrzychu i odpowie za kradzież z włamaniem do piwnicy jednego z budynków znajdującego się w dzielnicy Sobięcin. Funkcjonariusze podczas wykonywania czynności z zatrzymanym, ujawnili przy mężczyźnie narkotyki w postaci amfetaminy.

Złodziej we wrześniu tego roku, po uprzednim uszkodzeniu drzwi do piwnicy, ukradł z niej sprzęt w postaci sprzętu elektronicznego oraz artykułów gospodarstwa domowego o wartości blisko 7 tysięcy złotych. Funkcjonariusze realizując informacje własne ustalili, że za włamaniem może stać mieszkaniec Wałbrzycha.

Kontynuując czynności operacyjne policjanci ostatecznie zatrzymali 21-letniego mężczyznę 11 października przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu. W trakcie czynności procesowych wałbrzyszanin przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli przy nim środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Za kradzież z włamaniem 21-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
1
100%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wpadka pasera

Falstart Górnika

Drugi też wpadł

W oczekiwaniu na start

Kuchciński nie zaszkodził

Lepkie ręce seniorki

Butelka i flakonik...

Kładka – duże wrażenie