MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 5 czerwca
im. Walerii, Waltera

16–latek miał przy sobie telefon pochodzący z kradzieży oraz narkotyki

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 27 kwietnia 2019, 9:17
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Telefon pochodzący z kradzieży znaleźli przy 16–letnim mieszkańcu Wałbrzycha patrolujący we wtorek dzielnicę Podzamcze policjanci Wydziału Prewencji Komisariatu Policji I w Wałbrzychu. W toku wykonanych w komisariacie czynności funkcjonariusze ujawnili przy nastolatku także narkotyki w postaci marihuany.

Policjanci prewencji pierwszego komisariatu 23 kwietnia po godzinie 16:00 pełnili służbę w rejonie wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Jadąc ul. Grodzką zauważyli nastolatka i postanowili go wylegitymować. W trakcie czynności sprawdzili, czy użytkowany przez niego telefon komórkowy nie widnieje w policyjnych systemach informatycznych jako utracony. Okazało się, że pochodzi on z kradzieży, dlatego tez policjanci zatrzymali nieletniego.

Funkcjonariusze wykonując dalsze czynności znaleźli przy młodym mieszkańcu Wałbrzycha także kilkanaście gramów środków odurzających w postaci marihuany, z których można było wykonać kilkadziesiąt porcji handlowych tego narkotyku oraz podręczna wagę. 16-latek przyznał się do popełnienia czynów karalnych i złożył wyjaśnienia. Policjanci poza środkami odurzającymi zabezpieczyli również telefon komórkowy. O losie nieletniego zadecyduje teraz sąd rodzinny.

Twoja reakcja na artykuł?

2
29%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
4
57%
Smuci
1
14%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

To nie pierwsza wpadka

Referendum już w niedzielę

Nerwy złym doradcą

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~mm69 28-04-2019 16:58
HE he z wagą na wagę - gimbus nie wie ile jest 8x8 podejrzewam ale waga i ziele jest dobrze opanowane. Co to wyrośnie z gówniarza?Waga /sąd dla nieletnich/ nic mu nie zrobi zapewne bo już za rok będzie odpowiadać jako dorosły i tak będzie.
~Realista 29-04-2019 6:41
Do lasu i pożądane gumowanie! Żeby zaczął sypać od kogo to ma. To mu się odechce.
~Antyspol 29-04-2019 15:27
A co? ty tak zaczeles sypać skąd masz i Cie koledzy tak przewiezli na gumie w centrum lasu? Czy skąd ty masz takie pomysły, powtórek w11 się naogladales? Chłopak młody jest, może chciał sobie poradzić jakoś w tej dziurze bez perspektyw, jego sprawa ogólnie, każdy kowalem swojego losu, on poniesie za to konsekwencje, i tyle w temacie. A takie komentarze jak twój są bezsensowne i niepotrzebne. Życzę Ci, aby tobie się odechciało tego typu komentarzy spoleczniaku, co to by dzieci do lasu zabierał.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jak w amerykańskim filmie

Z promilami za kierownicą

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Zabiegają o przyjazd prezydenta

Efektywna kamera