MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

15–latek zatrzymany z narkotykami

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 20 maja 2019, 7:42
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
15–letniego mieszkańca naszego miasta zatrzymali policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Nieletni na widok funkcjonariuszy, którzy przyjechali na interwencję do jednego z budynków w dzielnicy Podgórze, wyrzucił puszkę z zawiniątkiem przez okno. Okazało się, że były to większe ilości narkotyków w postaci marihuany.

W wyniku zgłoszenia interwencji wałbrzyscy policjanci prewencji w czwartek około godziny 18:30 udali się na ul. Niepodległości w Wałbrzychu, gdzie na strychu jednego z budynków miało dochodzić do zażywania narkotyków przez nieletnich. Funkcjonariusze po przyjeździe na miejsce zastali młodego mieszkańca, który na widok patrolu wyrzucił przez okno puszkę. Chwilę później policjanci potwierdzili, że znajdowały się w niej środki odurzające w postaci marihuany, z których można było przygotować ponad 100 porcji handlowych tego narkotyku. Policjanci zatrzymali więc nieletniego i podczas dalszych czynności procesowych w miejscu zamieszkania małoletniego znaleźli także podręczną wagę elektroniczną.

Po wykonanych w obecności prawnego opiekuna czynnościach procesowych policjanci przewieźli sprawcę czynu karalnego do Policyjnej Izby Dziecka we Wrocławiu. Następnego dnia podczas przesłuchania 15-latek przyznał się dodatkowo do ponad 40-krotnego udzielania narkotyków rówieśnikom. Teraz za swoje czynu nieletni odpowie przed sądem rodzinnym.

Twoja reakcja na artykuł?

2
25%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
6
75%
Przeraża

Czytaj również

Fundacja Tokarczuk

Agresywny 16–latek

Kolejne potrącenie

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Ja 20-05-2019 9:08
Do pierdla na 50 lat z nim albo na inną parafie
~jebac slaska 20-05-2019 19:42
Ty ja zatkaj dupe pajacu
~Dron 21-05-2019 9:04
Eskobary z podgorza

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rok koalicji

Wpadka na całego

Nietypowa kradzież...

Zgromadził zapasy

Kilkaset paczek u Świętego Jerzego