MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

14–latek ma na swoim koncie 16 włamań

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 7 lutego 2013, 13:35
Autor: opr.red.
Fot. red.
3 włamania do kina i 13 włamań do altan ogrodowych ma na swoim koncie 14–letni mieszkaniec Wałbrzycha. Nieletni kradł głównie elementy metalowe, które w części policjanci odzyskali.

Policjanci z piątego komisariatu w Wałbrzychu wytypowali sprawcę serii włamań do altan ogrodowych i kina. Do zdarzeń tych doszło w styczniu bieżącego roku. Okazał się nim 14-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Wczoraj nieletni został zatrzymany.

Podczas przesłuchania przyznał się do trzech włamań do kina i 13 włamań do altan, z których kradł głównie elementy metalowe. Część skradzionego mienia została odzyskana, a część 14-latek zdążył sprzedać w punktach skupu złomu. Przeprowadzono z nim czynności, podczas których szczegółowo opisał sposób popełniania przestępstw. Następnie został zwolniony i przekazany opiekunowi prawnemu. Teraz jego sprawą zajmie się sąd rodzinny.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Policjanci pierwszego komisariatu odzyskali zaciski samochodowe wartości blisko 21 tysięcy złotych

Za nami Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej

17–latek handlował środkami psychotropowymi i odurzającymi

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~\X/ 7-02-2013 14:05
Resocjalizacje niektórych dzieci winno zacząć się ...od ich rodziców!
~bolo 7-02-2013 16:31
Jeszcze przed przeczytniem tego artykułu wiedziałem, że chodzi o altanki hehe dajcie jakies poważniejsze tematy
~Ciunio 7-02-2013 17:37
A z jakiego gimnazjum jest ten młodzieniec? No bo przecież musi chodzić do szkoły. A szkoła go nie wsparła. No bo jak mają trzy miesiące wolnego i trzy godziny dziennie to im się chce? A biedne dziecko łazi tam i tu...czasami przez altanki...
~--- do bolo 7-02-2013 17:40
Chciałabym w kronikach kryminalnych czytać tylko o altankach, bo od nich się zaczyna "kariera" przestępcy.Za rok będzie handlował narkotykami,pił, napadał na sklepy i oby Ci nigdy syna nie zadżgał na przystanku!
~Miki 7-02-2013 18:24
Chodził do jakiejś szkoły czy nie? No tak. Szkoła to mu może...przecież to jeszcze niewinne dziecko...dostanie z zachowania karne punkty...chociaż pani wychowawczyni ma też altankę którą kocha...no to tych punkcików będzie mniej...na wszelki wypadek...aby się nie uwziął...
~do_dziwiących_się 7-02-2013 19:37
Co się dziwicie? Przykład idzie z góry! Popatrzcie na przekręty PO i PSL. Spójrzcie na palikociaty i ich wynaturzenia. Nie dziwcie się później, że macie patologię. W końcu jak mówi Owsiak RÓBTA CO CHCETA, więc robią i to skutecznie!
~nosferatu 8-02-2013 8:34
07-02-2013 19:37 | ~do_dziwiących_się | Człowieku ten dzieciak nawet nie wie o czy mówisz. A RÓBTA CO CHCETA, to hasełko niezależności, m/in tej od TV Trwam i zacofanego kościoła. Jestem pewien, że gdyby jeździł na Woodstock i działał z fundacją WOŚP nauczył by się empatii, cechy niedostępnej dla kato-prawicy, szkalującej wszystko co inne niż ona sama. Przykład jak mówisz nie przyszedł od PO, PSL, czy Owsiaka, przyszedł od rodziców, a może od kościoła, który tego chłopaka olał ? Może zamiast zakazów i głupot zainteresujecie czymś młodzierż ? Może dacie przykład ? Może przestaniecie wyłącznie wymagać ? Może wreszcie przestaniecie zalewać ludzi swoimi kompleksami i frustracjami ? Zajmijcie się czymś porzytecznym, nie wypisywaniem głupot, o rzeczach, o których nie macie bladego pojęcia.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zdesperowany 33–latek chciał popełnić samobójstwo

PWSZ ma już 20 lat

23–latka odpowie za kradzież telefonu komórkowego oraz karty bankomatowej

Sprawa burmistrza Jacka C. ma charakter rozwojowy

Trzy ważne daty czerwcowe