MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

14–latek ma na swoim koncie 16 włamań

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 7 lutego 2013, 13:35
Autor: opr.red.
Fot. red.
3 włamania do kina i 13 włamań do altan ogrodowych ma na swoim koncie 14–letni mieszkaniec Wałbrzycha. Nieletni kradł głównie elementy metalowe, które w części policjanci odzyskali.

Policjanci z piątego komisariatu w Wałbrzychu wytypowali sprawcę serii włamań do altan ogrodowych i kina. Do zdarzeń tych doszło w styczniu bieżącego roku. Okazał się nim 14-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Wczoraj nieletni został zatrzymany.

Podczas przesłuchania przyznał się do trzech włamań do kina i 13 włamań do altan, z których kradł głównie elementy metalowe. Część skradzionego mienia została odzyskana, a część 14-latek zdążył sprzedać w punktach skupu złomu. Przeprowadzono z nim czynności, podczas których szczegółowo opisał sposób popełniania przestępstw. Następnie został zwolniony i przekazany opiekunowi prawnemu. Teraz jego sprawą zajmie się sąd rodzinny.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Wiosna popiera nauczycieli

Podczas zakrapianej alkoholem imprezy zaatakował swojego znajomego nożem

Pożegnaliśmy Stanisława Iganczaka

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~\X/ 7-02-2013 14:05
Resocjalizacje niektórych dzieci winno zacząć się ...od ich rodziców!
~bolo 7-02-2013 16:31
Jeszcze przed przeczytniem tego artykułu wiedziałem, że chodzi o altanki hehe dajcie jakies poważniejsze tematy
~Ciunio 7-02-2013 17:37
A z jakiego gimnazjum jest ten młodzieniec? No bo przecież musi chodzić do szkoły. A szkoła go nie wsparła. No bo jak mają trzy miesiące wolnego i trzy godziny dziennie to im się chce? A biedne dziecko łazi tam i tu...czasami przez altanki...
~--- do bolo 7-02-2013 17:40
Chciałabym w kronikach kryminalnych czytać tylko o altankach, bo od nich się zaczyna "kariera" przestępcy.Za rok będzie handlował narkotykami,pił, napadał na sklepy i oby Ci nigdy syna nie zadżgał na przystanku!
~Miki 7-02-2013 18:24
Chodził do jakiejś szkoły czy nie? No tak. Szkoła to mu może...przecież to jeszcze niewinne dziecko...dostanie z zachowania karne punkty...chociaż pani wychowawczyni ma też altankę którą kocha...no to tych punkcików będzie mniej...na wszelki wypadek...aby się nie uwziął...
~do_dziwiących_się 7-02-2013 19:37
Co się dziwicie? Przykład idzie z góry! Popatrzcie na przekręty PO i PSL. Spójrzcie na palikociaty i ich wynaturzenia. Nie dziwcie się później, że macie patologię. W końcu jak mówi Owsiak RÓBTA CO CHCETA, więc robią i to skutecznie!
~nosferatu 8-02-2013 8:34
07-02-2013 19:37 | ~do_dziwiących_się | Człowieku ten dzieciak nawet nie wie o czy mówisz. A RÓBTA CO CHCETA, to hasełko niezależności, m/in tej od TV Trwam i zacofanego kościoła. Jestem pewien, że gdyby jeździł na Woodstock i działał z fundacją WOŚP nauczył by się empatii, cechy niedostępnej dla kato-prawicy, szkalującej wszystko co inne niż ona sama. Przykład jak mówisz nie przyszedł od PO, PSL, czy Owsiaka, przyszedł od rodziców, a może od kościoła, który tego chłopaka olał ? Może zamiast zakazów i głupot zainteresujecie czymś młodzierż ? Może dacie przykład ? Może przestaniecie wyłącznie wymagać ? Może wreszcie przestaniecie zalewać ludzi swoimi kompleksami i frustracjami ? Zajmijcie się czymś porzytecznym, nie wypisywaniem głupot, o rzeczach, o których nie macie bladego pojęcia.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ma na swoim koncie włamanie do samochodu i kradzież elektronarzędzi

Handlowała narkotykami i teraz za to odpowie przed sądem

Przystawili ochroniarzowi nóż, a następnie go okradli

PiS stracił przodownictwo w sondażu

Dwaj mieszkańcy powiatu ząbkowickiego zatrzymani z narkotykami