MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

1300 porcji marihuany w reklamówce

Wiadomości: Świebodzice
Poniedziałek, 16 listopada 2015, 6:45
Aktualizacja: Czwartek, 19 listopada 2015, 10:25
Autor: opr.red.
Fot. red.
Za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem mężczyzna, zatrzymany przez policjantów z powiatu świdnickiego. Podejrzany wpadł po pościgu. Okazało się, że w reklamówce, którą posiadał przy sobie była marihuana, z której można uzyskać 1300 porcji handlowych narkotyku. W trakcie przesłuchania powiedział policjantom, iż narkotyki znalazł.

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna, to 30 - letni mieszkaniec tego miasta. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające, z których można było uzyskać blisko 1300 porcji handlowych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Do zatrzymania doszło na jednej z ulic Świebodzic. Patrolujący ten rejon policjanci uzyskali informację, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać przy sobie środki odurzające. Funkcjonariusze zauważyli młodego mężczyznę z reklamówką, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać, a nagle odwrócił się i podjął próbę ucieczki. Po krótkim pościgu 30-latek został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu. Powód jego zachowania szybko się wyjaśnił. Okazało się, że w reklamówce była spora ilość marihuany, którą znalazł - jak powiedział w trakcie przesłuchania.

Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Prokurator Rejonowy w Świdnicy zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Teraz za swój czyn, odpowie on przed sądem.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pięć osób w szpitalu

Zrezygnujcie z plastiku!

Znaleźli winowajcę

Diagnosta Roku

Nobel dla Tokarczuk!

Fałszywe dane

Wymusił pierwszeństwo

Chciał się ogolić...