MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

102. urodziny pani Stanisławy

Wiadomości: REGION, Stare Bogaczowice
Piątek, 10 lutego 2012, 18:13
Aktualizacja: 18:14
Autor: opr. PAW
Fot. UG w Starych Bogaczowicach
Stulecie urodzin to piękna i skłaniająca do zadumy rocznica. A każde urodziny powyżej tej okrągłej liczby, to kolejny wielki sukces.

Oznacza to bowiem już okres ponad stuletni wypełniony codziennymi radościami i smutkami, ale też ciężką pracą i troską o dobro rodziny i innych ludzi. Takie właśnie życie wiedzie Stanisława Antoszkiewicz , która obchodzi swoje sto drugie urodziny. Życie solenizantki to piękna karta historii, na której codziennie szanowna Jubilatka zapisywała skromnymi, ale jakże znaczącymi uczynkami, dobre dzieło swojego życia.

Pani Stanisława urodziła się i wychowała na Wołyniu. W czasie wojny wraz z mężem i dziećmi trafiła do pracy na gospodarstwie rolnym w Niemczech. Po wojnie wraz z rodziną osiadła w Chwaliszowie. Ma 4 dzieci - 3 córki i 1 syna ora 9 wnucząt i 15 prawnucząt. Lubi zajmować się kwiatami, słucha bieżących informacji. Jest po operacji oczu, więc znowu będzie mogła czytać książki historyczne. Jest w dobrej kondycji i bardzo radosna.

Z tej okazji na urodzinowe spotkanie w domu Jubilatki, przybyli przedstawiciele władz samorządowych. W części oficjalnej spotkania wszyscy uczestnicy złożyli Pani Stanisławie najserdeczniejsze życzenia, wręczyli kwiaty oraz skromny prezent.

Źródło: www.starebogaczowice.ug.gov.pl

Czytaj również

Kuchciński nie zaszkodził

Radni będą głosować w sprawie referendum

Zabawa trwa

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~anitamarta100 11-02-2012 12:53
Drugiej setki w zdrowiu życzę!
~konstruktor ka 7 11-02-2012 20:34
Dwieście lat :) Świetnie się Pani trzyma.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rozwijają trasy

Falstart Górnika

Uroczyste obchody

Dworzec Wałbrzych Główny idzie do remontu

Dwa wypadki