MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

10 godzin muzyki non stop

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Niedziela, 23 sierpnia 2009, 14:08
Aktualizacja: Poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 8:36
Autor: Mobi
Jacek Świderski, dyrektor CK–MBP w Głuszycy
Fot. mobi
29 sierpnia, w ostatnią sobotę wakacji, w głuszyckim kamieniołomie kolejny raz odbędzie się Open Air Festiwal.

- Co roku staramy się prezentować inną muzykę – mówi Jacek Świderski, dyrektor Centrum Kultury-Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy. - Na pierwszym festiwalu dominował rock, na kolejnym hip-hop, było też regge. Tym razem też przybliżymy każdy z tych rodzajów muzyki, ale nowością będzie clubbing prezentowany przez DJ-ów – zachęca.

Festiwal poprowadzi KONJO - znany jako ,,jeden z najbardziej energetycznych konferansjerów”, wszak wielokrotnie zagrzewał do zabawy publiczność opolską, jak i sopocką; prowadził setki koncertów artystów tj. Kult. T. Love, Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz czy też Boney M.

29 sierpnia KONJO będzie zapowiadał w Głuszycy formacje: RazTuRazTam, Zielony Groszek, Natural Dread Killaz, All Sounds Allowed oraz ABRADAB.

– Tym razem, dzięki wyremontowanej drodze, będzie można dojechać samochodem aż do kamieniołomu. Już są tam przygotowane parkingi – wyjaśnia Jacek Świderski.

Wielkie granie rozpocznie się już w sobotę, za tydzień o godz. 18. i potrwa do godz. 4. dnia następnego. Bilet będzie kosztował 10 zł.

- Z kolei 6 września zapraszamy na Festyn Rodzinny Viva Italia, jaki odbędzie się w Ogrodzie Jordanowskim. Będzie dobre włoskie jedzenie i włoska muzyka – zachęca dyrektor Jacek Świderski.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Posprzątają park

Miasto broni strażników

Duda w Wałbrzychu

Sprzedał sprzęt, którego nie miał

Ciągnikiem na promilach

Powiat za Trzaskowskim

Czerwiec w Starej Kopalni

Wyborcza loteria